“Super owoce”

Fragola - Świeże Owoce w Czekoladzie
Nr 491 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Wszystko zaczęło się w 2010 r. kiedy jako para przyjaciół zaczęliśmy tą czekoladową przygodę. Byliśmy pierwszymi w Polsce, którzy zabrali się do robienia świeżych owoców w czekoladzie. Dla nas to nie tylko owoce w czekoladzie, to pewien sposób na to aby dzielić się z Wami naszą energią, zaskakującym smakiem oraz atmosferą otaczającą miejsca, w których mamy przyjemność bywać i wyrabiać na miejscu nasze produkty. Łączymy świeże owoce z jedną z najlepszych na świecie czekolad, którą specjalnie importujemy do Polski z Belgii, kraju o jednej z najdłuższych tradycji w jej produkcji. Mamy totalnego bzika na punkcie jakości naszego produktu, dlatego przykładamy olbrzymią uwagę do używanych owoców, dodatków jak i finalnego wyglądu produktu. Będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzisz
Zrecenzowano 6 września 2019

Polecam. Zjedliśmy bardzo dobry deser, którym były pyszne owoce w czekoladzie. Ja kupiłem truskawki w mlecznej, że syn jabłko w białej. W pole

1  Dziękujemy, GoPlaces519563

Zrecenzowano 6 września 2019

Pyszne owoce! Niespodziewalem się, że owoce i czekolada mogą być tak pyszne. Zdecydowanie polecam !!!!

1  Dziękujemy, jakub k
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Za każdym razem jak trafiam na Fragolę, to kiwi w czekoladzie mlecznej jest obowiązkowym punktem tego spotkania :)

1  Dziękujemy, Karol Z
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Fantastyczne połączenie belgijskiej czekolady ze świeżymi owocami. Kiwi w gorzkiej czekoladzie powaliło mnie na kolana!

1  Dziękujemy, michalgrader
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Razem z dziewczyną spróbowaliśmy bananów w czekoladzie. Nie spodziewałem się, że mogą być tak dobre.

1  Dziękujemy, WojciechS1351

Fragola - Świeże Owoce w Czekoladzie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Fragola - Świeże Owoce w Czekoladzie? Podziel się wrażeniami!