“Jak dotąd byłem przynajmniej”
Feta i Pesto Kouzina — recenzja

Feta i Pesto Kouzina
Nr 1 074 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

5 razy. Akurat znalazłem restaurację po powrocie z wakacji m.in. na Kos i Rodos, a wiec mialem na swiezo porownanie. I produkty, sposób przygotowania ten sam, od greckiej salatki do grillowanej ośmiornicy. Do tego greckie winko i mamy super jedzonko .

Oprócz tego obok restauracji znajduje sie sklep z greckimi produktami. Problem to jakis facet, ktory wykupuje duze sery feta, ktore lubię. Pozdrawiam, wie co dobre.

W sumie cieszę się, że są w Krakowie

Dziękujemy, darriusz
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja w pełni oddaje klimat Grecji, bardzo miła obsługa, bogate menu, aż ciężko się zdecydować, dlatego warto tutaj wrócić żeby spróbować czegoś innego. Ceny bardzo przystępne. Dodatkowym atutem jest sklepik z Greckimi produktami. Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, 841sebastiank
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój prawdziwie Grecki...Menu super , każdy znajdzie coś dla siebie ... Moussaka wyśmienita... souvlaki również... wszystko świeże i przepyszne obsługa bardzo miła...na najwyższym poziomie... ceny bardzo przystępne...świetny sklepik obok z greckimi specjałami ... Naprawdę szczerze polecamy!! KONIECZNIE trzeba odwiedzić...

Dziękujemy, 812paulinam

Feta i Pesto Kouzina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Feta i Pesto Kouzina? Podziel się wrażeniami!