Miła obsługa, impreza w dobrym stylu latino, polecam

Trafiliśmy wraz z przyjaciółmi do tego klubu, poszukując miejsca z dobrym latynoskim klimatem... Przeczytaj więcej

ewela94
Idealne miejsce na wspólny trip z przyjaciółmi

Julia Ż

Jedyne takie miejsce w Krakowie- tropikalny wystrój, latynoska muzyka, niskie ceny, wspaniała obsługa i świetna jakość zamówionych produktów - czy to pizzy czy drinka.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Julia Ż

klub w samym centrum Krakowa ,zaraz koło rynku głównego.Duzo miejsca w środku: dwa dancefloor i 3 bary ,do tego promocje na barach robią swoje.Polecam !

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, T9574QBdavidf
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Genialne miejsce do spędzenia wolnego czasu ze znajomymi. Bardzo dobre drinki i dużo promocji! Polecam

Dziękujemy, Aneta S
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, fajny wystrój pyszna pizza i drinki. Fajne miejsce do spędzenia czasu z przyjaciółmi.

Dziękujemy, Klaudia S
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Genialne miejsce pełne ludzi!
Niedrogie piwo i drinki, pyszna pizza i genialne promocje!
POLECAM KAŻDEMU

Dziękujemy, adzixyo