Maliwan Thai Massage
Zapisz
Gorąco polecam

Fantastyczne miejsce! Przyjemna atmosfera, dbałość o szczegóły a sam masaż świetny! Jest dokładnie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 października 2020
wr0nka_
Najlepszy salon masażu w Krakowie!

Świetne miejsce godne polecenia. Recepcjonistka profesjonalna miła i świetnie znająca się w temacie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 lutego 2020
570arturg

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Super miejsce a masaż sprawił ze poczuliśmy się jak nowonarodzeni po długiej podróży.
Z mężem często korzystamy z usług masowania, nawet domowe wizyty ale jednak to miejsce zrobiło na nas wyjątkowe wrażenie i czuliśmy się ze jesteśmy w dobrych rękach.

Dziękujemy, JustynaSkrzynecka
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Fajnie, że powstają nowe salony masażu! Jako masażysta masażu klasycznego zdecydowanie polecam ten salon. Nawet masażystom potrzebny jest masaż aby dobrze wykonywać swą pracę. Wpadajcie tu bo warto.

Dziękujemy, Szymon G
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Zdecydowanie miejsce godne odwiedzenia oraz polecenia. Masaż na najwyższym poziomie i specjaliści , którzy wiedza co robią! Polecam!

Dziękujemy, KamilaW324

Polecam.
Byłem w Krakowie w kilku salonach ale ten jest super.
Miła atmosfera i super masaż. Nie chciało mi się wychodzić.
Na pewno jeszcze wpadnę.
Gorąco polecam.

Dziękujemy, Sebastian K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam! Obsługa, wystrój, klimat, umiejętności masażystki - wszystko na najwyższym poziomie! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z gamy oferowanych usług!

Dziękujemy, ewwka