Kraków
Wymarzony relax

Z całego serca polecam to miejsce, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Byłam kilka razy na... Przeczytaj więcej

IwonaBucior
W końcu masaż na jaki czekaliśmy

Super miejsce a masaż sprawił ze poczuliśmy się jak nowonarodzeni po długiej podróży. Z mężem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019
JustynaSkrzynecka

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Z mężem często korzystamy z usług masowania, nawet domowe wizyty ale jednak to miejsce zrobiło na nas wyjątkowe wrażenie i czuliśmy się ze jesteśmy w dobrych rękach.

Dziękujemy, JustynaSkrzynecka
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Fajnie, że powstają nowe salony masażu! Jako masażysta masażu klasycznego zdecydowanie polecam ten salon. Nawet masażystom potrzebny jest masaż aby dobrze wykonywać swą pracę. Wpadajcie tu bo warto.

Dziękujemy, Szymon G
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Zdecydowanie miejsce godne odwiedzenia oraz polecenia. Masaż na najwyższym poziomie i specjaliści , którzy wiedza co robią! Polecam!

Dziękujemy, KamilaW324

Polecam.
Byłem w Krakowie w kilku salonach ale ten jest super.
Miła atmosfera i super masaż. Nie chciało mi się wychodzić.
Na pewno jeszcze wpadnę.
Gorąco polecam.

Dziękujemy, Sebastian K
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam! Obsługa, wystrój, klimat, umiejętności masażystki - wszystko na najwyższym poziomie! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z gamy oferowanych usług!

Dziękujemy, ewwka