“Polecam!”
Sakura — recenzja

Sakura
Nr 761 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 5 września 2019

Obsługa bardzo miła, pomogła mi wybrać danie dopasowane do moich upodobań. Danie bardzo estetyczne, a co najważniejsze prze pyszne! Z pewnością wrócę do tej restauracji.

Dziękujemy, Karolina W

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Nowa restauracja , trafiłam tu z chłopakiem przypadkiem zjedliśmy tu przepyszne sushi , wypiliśmy bardzo dobrą lemoniadę. Bardzo fajna obsługa , przyjazna muzyka i przede wszystkim bardzo dobre jedzenie .

Dziękujemy, PaulinaD1686
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Klimatyczne miejsce, mocne drinki, dobre sushi. Bardzo miła obsluga, szczegolnie kelnerka Natalia. Idealne miejsce na firmowe imprezy.

Dziękujemy, mbialewicz
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Knajpa położona w fajnym miejscu,bo w pobliżu rynku. Polecam,bo bardzo dobre jedzenie i przystepne ceny :)

Dziękujemy, MsEdi
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Profesjonalna, miła i uśmiechnięta obsługa, pyszna kawka i desery. Bardzo klimatyczne miejsce. Polecam

Dziękujemy, Kehsyejskb

Sakura — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sakura? Podziel się wrażeniami!