“Schowane, a pyszne”
Bulwar Bistro — recenzja

Bulwar Bistro
Nr 544 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Bulwar Bistro, to nowe miejsce na mapie Królewskiego Krakowa! W naszym menu znajdziecie autorską kuchnię w stylu Śródziemnomorskim. Nie może Was zabraknąć w miejscu inspirowanym bulwarami wiślanymi ozdobionymi grafikami wspaniałego miedziorytnika Zbigniewa Czopa. W lokalu znajduje się również biblioteczka z książkami, aby zabrać książkę wystarczy zostawić na jej miejsce inną!
Zrecenzowano 8 września 2019

Miejscówka trochę schowana,a warte poznania.Bardzo sympatyczny lokal,przemiła obsługa i pyszne jedzenie,pięknie podane.Polecam przepyszny czarny makaron z krewetkami i małżami, cudowną panna cotte z prawdziwym musem malinowym, a nie jakimś sztucznym dodatkiem o smaku malin oraz wyśmienite brownie. No i zaczarował mnie drink Butterfly - cudownie dobrane proporcje,wyśmienite!

Dziękujemy, Katalina A

Zrecenzowano 4 września 2019

W ofercie Bulwaru znajdziecie nie tylko pyszne śniadania i wspaniale dania główne!
Właściciele proponują również bogaty sobie ciast i deserów oraz drinki!
Polecam - ważna gastro miejscówka po drugiej stronie Wisły !

Dziękujemy, Aleksandra G
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Porcje lepsze i przynajmniej troszkę większe (chociaż nie na tyle :-( ) niż w poprzedzającej to miejsce Press Cafe. Ładny wystój. Szybko podawane lunche co akurat w tym wypadku jest ważne bo wiadomo, że wychodzi się z pracy. Ładny wystrój i sprawna obsługa. Dałbym 4,3 ale nie ma takiej oceny więc naciągam w górę na kredyt. Strasznie nie lubię napiwków płatnych do kasy restauracji a takie coś mnie spotkało przy płatności kartą w postaci pytania i konieczności wklepania kwoty. To chyba poza naszą kulturą szczególnie w przypadku bistro !!

Dziękujemy, SKrakowski
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Bardzo klimatyczne miejsce i przemiła atmosfera. Trafiliśmy na weekend makaronów - jedzenia przepyszne i pięknie podane. Obsługa kompetentna i uprzejma, chętnie odpowiadająca na wszystkie pytania i prośby :) I dodatkowo włoska muzyka w tle! :)

Dziękujemy, kasia_wo
Zrecenzowano 29 lipca 2019

W Bulwar Bistro miałam przyjemność zorganizowania moich 30-tych urodzin

Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem Pani Agnieszki i zespołu do realizacji mojego przyjęcia. Z wielkim zaangażowaniem i starannością pomogli mi zaplanować każdy szczegół, a podczas całej imprezy dbali o dobrą atmosferę oraz o to, żeby moi przyjaciele czuli się dobrze i mieli wszystkiego pod dostatkiem.

Przygotowano dla nas elegancko zastawione stoły, a na nich duża różnorodność dań oraz zimnych przekąsek. Były rewelacyjne dania kuchni śródziemnomorskiej: polędwiczki wieprzowe zawijane w bekon, makarony z małżami, filety z kurczaka kukurydzianego, włoska kaponata, czy grillowany łosoś. Oprócz tego deski pysznych kanapek, serów, szynek, bakłażany z ricottą, tatary z łososia, hummusy. Nie zabrakło również domowego wina i szerokiej oferty piw, z której każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Moi goście spróbowali niemalże wszystkich dań głównych z karty - każde z nich wyglądało obłędnie i było pięknie podane, a co najważniejsze było przepyszne ! Chapeau bas dla kucharzy, którzy zachwycili nasze podniebienia ! Czuć zarówno w daniach, jak i w powietrzu, że ludzie tam pracujący kochają to co robią, zostawili w tym miejscu kawał serca, nie boją się eksperymentować w kuchni, łączyć smaków i muszę przyznać, że jest to bardzo udany eksperyment. Wystrój wnętrza jest bardzo nowoczesny i urządzony ze smakiem.

Dzięki kreatywności zespołu Bulwar Bistro czuliśmy się jak na kameralnej domówce - obok bogato zastawionego stołu, do naszej dyspozycji było zaaranżowane miejsce pod szalone tańce

Już od pierwszej wizyty w tym miejscu byłam przekonana, że będzie to dobry wybór - nie zawiodłam się, a wręcz chętnie bym to wydarzenie powtórzyła!

Bulwar Bistro bardzo Wam kibicuję i będę z czystym sumieniem polecać Was dalej. Stworzyliście fantastyczne miejsce na mapie kulinarnego Krakowa, do którego warto wrócić nie raz, nie dwa ;) ! Dziękuję i do szybkiego zobaczenia!

Dziękujemy, sylciaaa

Bulwar Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bulwar Bistro? Podziel się wrażeniami!