“Niedzielny posiłek”

Mr Lobster Marco Palama
Nr 385 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała pizza, moim zdaniem nr.1 w Krakowie. Owoce morza rewelacyjne,
warto poczekać.Godna polecenia

Dziękujemy, 451piotr_

Zrecenzowano 1 września 2019

Niepozorny z zewnątrz lokal, a w środku fantastyczna pizza i przemiła obsługa przy akompaniamencie włoskiej muzyki. Trafiliśmy tam z synem trochę z przypadku, ale będzie to już nasz stały punkt. Polecam wszystkim, którym nie wystarcza nijaki smak oferowany przez sieciówki.

1  Dziękujemy, Jarek80
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Bardzo się cieszę , że Marco otworzył swój lokal w którym serwuje znakomita pizze i paste. Jego gościnność nie ma sobie równych. Prawdziwe włoskie miejsce !

1  Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Najlepsza restauracja w jakiej jadłam od... nie pamietam kiedy Aż mi się przypomniały wakacje we Włoszeh a tam jedzenie jest cudowne Z zewnatrz zwykła restauracja, nie przykuwa uwagi niczym szczególnym, jest to jednak mylne wrażenie Tak jak tutaj... i oczywiście domowe winko :D Zachwycają nie tylko dobre składniki, pyszna pizza, czy risotto w palonym parmezanie (to zrobilo wrażenie) ale sam właściciel, który tworzy w tym miejscu niesamowitą atmosferę Gorąco polecam A ja na pewno tam wrócę jak tylko będę w Krakowie

Dziękujemy, medixx3
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja wspa iala pizza i owoce morza prawdziwe smaki Italii. Trzymam kciuki aby było coraz lepiej

Dziękujemy, Andrzej S

Mr Lobster Marco Palama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Mr Lobster Marco Palama? Podziel się wrażeniami!