Kraków
AirPoint - Flight Simulator Experience
Doskonałe przeżycie!

Niesamowite doświadczenie dla każdego, kto marzył o zostaniu pilotem i nie tylko! Instruktorzy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
skyeurope737
Niezwykle doświadczenie

Wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem lotu, który odbyłam w AirPoint Kraków. Miejsce wygląda bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Dominika K
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Jako osoba interesująca się symulatorami od wielu lat a lotnictwem to chyba od urodzenia nie mogłem, będąc w Krakowie nie skorzystać z okazji lotu w tym symulatorze.Podczas lotu poczułem się jakbym przeniósł się do innego wymiaru mimo krótkiej 30 minutowej sesji udało mi się wykonać dwa kręgi nad lotniskowe pierwszy nad Krakowem(zaproponowane przez instruktora) oraz drugi nad Maderą co było już moim pomysłem.FO chętnie służył pomocą. Przy każdej wizycie w Krakowie będę się starał wstąpić do AirPoint.

Dziękujemy, Jan G
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Jestem pasjonatem lotnictwa od wielu lat i myślałem o wypadzie do Warszawy, aby spróbować swoich sił na moim ukochanym 737. Okazało się, że podobną atrakcję mam od niedawna w Krakowie, tyle, że z Airbusem 320 (mój malutki, absolutnie subiektywny minusik za to :P )
Od wejścia, można poczuć się jak w lobby dla pilotów. Poczekalnia, z filmikami lądowań pozwala wejść w klimat i przygotować się mentalnie do lotu :) Dostałem mapkę podejścia do pasa, żebym mógł się z nią oswoić.
Po chwili nastąpił ten moment wejścia do kokpitu, i tu w zasadzie brakuje mi słów, aby opisać to uczucie. Miałem już okazję lecieć w kabinie, ale nigdy na miejscu kapitana i nie miałem okazji być za sterami :)
Wszystko jest odwzorowane perfekcyjnie, a poczucie immersji ogromne. Cały czas leciałem pod opieką FO, który w razie potrzeby służy pomocą, a gdy nie jest ona potrzebna, zostawia pełną swobodę.
Testowałem jedynie 15 minut (odpowiedni czas na start i lądowanie na krakowskim lotnisku). Wyszedłem z poczuciem spełnienia marzenia z dzieciństwa :)
Na pewno wrócę na dłuższy lot! Dziękuję niezmiernie za to, że pojawiliście się w Krakowie i czekam na jakieś opcje z abonamentem do Was! :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Kamil G
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Coś niesamowitego, a najlepsze jest to że jest w Krakowie! Nie trzeba już jeździć do innych miast żeby poczuć się pilotem!

Dziękujemy, Edward_Polaczek
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Super przeżycie. Można się faktycznie poczuć jak w kokpicie prawdziwego samolotu. Po chwili można odpłynąć od świata zewnętrznego i odczuć jakby samolot faktycznie skręcał, obniżał lub wznosił się. Instruktorzy również na wysokim poziomie skorzy do pomocy, wszystko nam wytłumaczyli w przystępny sposób. Córka bardzo zadowolona z lotu; napewno przyjdziemy to jeszcze raz.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, AreJ P
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem wraz z narzeczoną przyjemność odbycia lotu w tym symulatorze. Jako hobbistyczny miłośnik lotnictwa byłem wcześniej w wielu symulatorach na terenie Europy i muszę śmiało powiedzieć ze ten bije wszystkie na głowę.
Kopuła symulatora, wszystkie elementy, przełączniki i wyświetlacze robią mega wrażenie i śmiało mogę powiedzieć ze niczym nie odbiegają od przebywania w prawdziwym kokpicie. Przed lotem z ciekawości dzwoniłem żeby zapytać czy istniałaby możliwość lotu nad moim ukochanym lotniskiem- Madeirą. Jak się okazało nie było z tym żadnego problemu, wszystko zostało przygotowane przed moim przybyciem. Razem z piękną scenerią całej wyspy miałem możliwość lądowania z perspektywy pilota na lotnisku na którym bywam notorycznie. Coś niesamowitego.
Nie tylko sam symulator robi potężne wrażenie ale całe miejsce, wyposażenie, personel, instruktorzy tworzą bardzo zgarną, spójną jedność.
Wszystko dopięte na ostatni guzik, instruktorzy mający taką wiedzę że musiałem zapytać czy są pilotami zawodowymi bo wcześniej nie spotkałem się z tak fachową i jednocześnie przyjemną nomenklaturą lotniczą, wszystkie niejasności instruktor tłumaczył w bardzo przyjemny i kulturalny sposób.
Jednym zdaniem- Brawo Panowie, świetna robota!
Śmiało polecam każdemu- nawet z drugiego końca Polski zaplanować czas i wpaść do AirPointu.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, ImmBoo