Tripadvisor
Kraków

“Fenomenalne miejsce ”
Salta Resto — recenzja

Salta Resto
Nr 3 wśród 2 178 Restauracje (Kraków)
Opis: Salta Resto – steakhouse na Kazimierzu w Krakowie. Restauracja specjalizuje się w stekach (argentyńska wołowina Campo) oraz burgerach (rasa Hereford z Warmii). Wszystkie potrawy przygotowywane są bez chemii, w oparciu o produkty z certyfikowanych i ekologicznych hodowli.

Polecam każdemu. Jedzenie, obsługa, wystrój są fenomenalne. Przepyszne steki, tak dobrych nigdy nie jadłem. Poezja smaku. Wszystko piękne podane. Profesjonalna i na najwyższym poziomie obsługa. Jeszcze raz polecam. Rezerwacja konieczna.

Termin wizyty: luty 2020
Dziękujemy, Radzko

Fajna restauracja, sympatyczna i fachowa obsługa. Na przystawki ciężko sie było zdecydować wiec zaordynowałem fois gras, ośmiornice, carpaccio i pierożki, oczywiście mięsne. Próbowałem zarówno stek jak i żeberka. Obie te rzeczy świetne, żeberka bez sosu miodowego, wiec świetnie czuć wędzony, mięsny smak. Fajny dobór win na każdą kieszeń od 80 do 1800zl :) Generalnie bardzo fajne miejsce, sugeruje rezerwować, chociaż mi udało się wpaś i zjeść z marszu.

Dziękujemy, maciejpieniazek72
Zrecenzowano 14 stycznia 2020

Byliśmy w Krakowie przejazdem :) Restauracja ma super klimat, kelnerka przemiła oraz te wyśmienite jedzenie! :) warto było. Pastrami i burgery bardzo dobre :)

Dziękujemy, PatrycjaK2794
Zrecenzowano 14 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Super pomocna obsługa i smaczne jedzenie, podane w bardzo oryginalny sposób.
Super wystrój wewnątrz restauracji. Blisko Serca Kazimierza.
Polecam gorąco

Termin wizyty: grudzień 2019
Dziękujemy, serwer1983
Zrecenzowano 7 stycznia 2020 z urządzeń przenośnych

Witam, polecam wszystkim tą restaurację, bardzo dawno nie zjedliśmy tak dobrej polędwicy wołowej. Burrata godna polecenia, krem z karczochów świetny. Sposób podania, wiedza kelnerów, wszystko poprostu Top. Oby tak dalej. Pozdrawiamy i na pewno jeszcze tam zajrzymy....

Dziękujemy, pawelhd

Salta Resto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Salta Resto? Podziel się wrażeniami!