Kraków

“Pierwszy wybór na Kazimierzu”
Salta Resto — recenzja

Salta Resto
Nr 1 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Opis: Salta Resto – steakhouse na Kazimierzu w Krakowie. Restauracja specjalizuje się w stekach (argentyńska wołowina Campo) oraz burgerach (rasa Hereford z Warmii). Wszystkie potrawy przygotowywane są bez chemii, w oparciu o produkty z certyfikowanych i ekologicznych hodowli.
Zrecenzowano 3 dni temu z urządzeń przenośnych

Godzina obiadowa, komplet rezerwacji, a jednak otrzymaliśmy stolik dla dwojga. Lokal nowoczesny, urządzony z klasą. Kelner bardzo uprzejmy i zaangażowany, otrzymaliśmy wachlarz rekomendacji wraz z profesjonalnym komentarzem. Postawa godna szczodrego napiwku. Wybór padł na steaki. Jeden rostbeaf medium, drugi antrykot bardziej krwisty. Jedzenie atrakcyjnie podane, krótki czas oczekiwania. Mięso delikatne, o wyrazistym smaku. Możliwość dopieczenia. Dodatki w postaci batatów i pieczonych ziemniaków doskonale uzupełniają danie główne. Sosy również smaczne. Uczta udana, więc i rachunek niestraszny. Lokal godny polecenia. Udany prolog krakowskiej wycieczki.

Dziękujemy, Michał T

Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Przepyszne steki z wysokiej jakości wołowiny, wyborne carpaccio, boska beza . Przemiła obsługa, wystrój nowoczesny, pozwalający się zrelaksować. Gorąco polecam

1  Dziękujemy, agnieszka2008
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Bardzo pyszne jedzenie.Stek z antrykotu rozpływał się w ustach, dodatki w postaci warzyw i w moim przypadku frytek z batata- rewelacja!!! Obsługa pełna profesjonalizmu,można powiedzieć że na każde skinienie.Na pewno będziemy wracać.

Dziękujemy, Iwona L

Pomimo dużego ruchu w porze obiadowej Pani, która witala gości stanęła na wysokości zadania i znalazła stolik. Trzeba podkreślić że była bardzo miła. Zamówiony stek był idealnie wysmazony, tak jak prosiłem. Świetne mięso, domowe frytki dobrze dopełniły danie. Cena adekwatna do jakości mięsa i sposobu jego przyrządzenia. Salta wchodzi do mojego ścisłego topu.

Termin wizyty: październik 2019
1  Dziękujemy, DariuszDD

Zaczęliśmy od deski serów - ładnie podane i smaczne. Następnie zupa z karczochów i steki...rozpływały się w ustach. Jedliśmy w wielu stekowniach na całym świecie, ale tutaj to czysta klasa. Gratulacje, we will be back! :)

Termin wizyty: październik 2019
1  Dziękujemy, Barbara D

Salta Resto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Salta Resto? Podziel się wrażeniami!