Kraków

“Przepyszne jedzenie w miłym klimacie.”
Salta Resto — recenzja

Salta Resto
Nr 1 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Opis: Salta Resto – steakhouse na Kazimierzu w Krakowie. Restauracja specjalizuje się w stekach (argentyńska wołowina Campo) oraz burgerach (rasa Hereford z Warmii). Wszystkie potrawy przygotowywane są bez chemii, w oparciu o produkty z certyfikowanych i ekologicznych hodowli.
Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Przepyszne steki z wysokiej jakości wołowiny, wyborne carpaccio, boska beza . Przemiła obsługa, wystrój nowoczesny, pozwalający się zrelaksować. Gorąco polecam

Termin wizyty: listopad 2019
1  Dziękujemy, agnieszka2008

Zrecenzowano 1 tydzień temu

Bardzo pyszne jedzenie.Stek z antrykotu rozpływał się w ustach, dodatki w postaci warzyw i w moim przypadku frytek z batata- rewelacja!!! Obsługa pełna profesjonalizmu,można powiedzieć że na każde skinienie.Na pewno będziemy wracać.

Termin wizyty: listopad 2019
Dziękujemy, Iwona L

Pomimo dużego ruchu w porze obiadowej Pani, która witala gości stanęła na wysokości zadania i znalazła stolik. Trzeba podkreślić że była bardzo miła. Zamówiony stek był idealnie wysmazony, tak jak prosiłem. Świetne mięso, domowe frytki dobrze dopełniły danie. Cena adekwatna do jakości mięsa i sposobu jego przyrządzenia. Salta wchodzi do mojego ścisłego topu.

1  Dziękujemy, DariuszDD

Zaczęliśmy od deski serów - ładnie podane i smaczne. Następnie zupa z karczochów i steki...rozpływały się w ustach. Jedliśmy w wielu stekowniach na całym świecie, ale tutaj to czysta klasa. Gratulacje, we will be back! :)

1  Dziękujemy, Barbara D

Dotychczas jedyne miejsce, w którym smakuje i podoba się wszystko od przystawki po deser na uwage zasluguje rowniez przemila obsluga. Pierwszy ale zdecydowanie nie ostatni raz gdy odwiedzam Salte. Polecam z całego serca

1  Dziękujemy, S8918MAnataliaf

Salta Resto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Salta Resto? Podziel się wrażeniami!