“Znakomite miejsce”
Salta Resto — recenzja

Salta Resto
Nr 4 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Opis: Salta Resto – steakhouse na Kazimierzu w Krakowie. Restauracja specjalizuje się w stekach (argentyńska wołowina Campo) oraz burgerach (rasa Hereford z Warmii). Wszystkie potrawy przygotowywane są bez chemii, w oparciu o produkty z certyfikowanych i ekologicznych hodowli.

Miejsce warte uwagi pod każdym względem. Przyciąga ciekawym menu oraz niebanalnymi smakami. Zdecydowanym faworytem naszego obiadu była foie gras zamówiona na przystawkę. Ceny adekwatne do wysokiej jakości jedzenia oraz poziomu obsługi. Bardzo miła atmosfera i przyjemny, nieprzytłaczający wystrój lokalu.

2  Dziękujemy, MiotaczOpinii

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

#finebite wizyta dziesiąta #saltaresto
Nowe bardzo ładne miejsce na Kazimierzu. Świetna obsługa. 10/10
Jedzenie 9/10. Tatar dobry, ale nie tak genialny jak moje ulubione. Martin twierdzi że zupa rybna bardzo dobra. Na pomidorach i z dodatkową harissą. Mmmm. Stek świetnie wysmażony. Pyszny sos do niego. Żeberka dobre, troszkę za suche Ale nadal 7/10 w sławnej skali Martina. Na desery nie mieliśmy miejsca.

Dziękujemy, KiciaZaleska
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, kelnerzy dwoja się i troja żeby wszystko się zgadzalo. Polecam steka z polędwicy, miękki i chrupiący, rewelacja!

1  Dziękujemy, mgajdzik
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Salta Resto to bardzo klimatyczne miejsce, gdzie od samego wejścia do restauracji po prostu zachwyca. Przepiękny wystrój, przemiła i dbająca o każdy szczegół obsługa, przyjemna dla ucha muzyka i przede wszystkim wspaniałe jedzenie!!! Odwiedziłam to miejsce kilkukrotnie i za każdym razem byłam pod wrażeniem :)
to miejsce idealne na pyszny lunch, spotkanie biznesowe, romantyczną kolację, czy (nie)zwykłe wyjście z przyjaciółmi na lampkę bardzo smacznego wina czy kolację :)

2  Dziękujemy, justi_o92
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Już od progu, przywitały nas uśmiechy obsługi :) Była to nasza pierwsza wizyta, od razu zachwycił nas wystrój lokalu. Widać, ze ktoś miał na to miejsce świetny pomysł, wszystko jest przemyślane i po prostu cieszy oko :) Zamówiliśmy lemoniady (pyszne, szczególnie z ogórkiem), dostaliśmy pyszny chlebek, oliwę, oliwę truflową i ocet balsamiczny. Takie początki lubimy :) dziękuję za pyszne winko na spróbowanie! Na przystawki wzięliśmy foie gras i burratę - co tu dużo pisać, to po prostu trzeba spróbować. Coś pysznego. Danie główne to stek t-bone + dodatki (ziemniaczki i warzywa z grilla) i łosoś. I kolejny raz zachwyt! Wszystko pięknie podane, a smak to po prostu poezja :) już byliśmy szczęśliwi, ale nie mogliśmy sobie odmówić deseru! Pani, która nas obsługiwała poleciła nam, żeby zamówić sernik i bezę. Sama nie wiem, który deser był pyszniejszy :) do tego świetna kawa. Nie dziwie się, ze restauracja zbiera same pozytywne opinie! :) i oczywiście obsługa, która jest taka, jaką życzyłabym sobie w każdej restauracji. Przemiła, uśmiechnięta Pani, dbała o nas przez całą wizytę :) uwielbiam taką obsługę, przy której można się poczuć swobodnie i komfortowo, dziękujemy :) Pani menagerka/właścicielka(?) również ogromny plus za zainteresowanie. Skorzystaliśmy z aplikacji Finebite (-50% na pierwszą wizytę). Będziemy tu wracać i polecać :)

2  Dziękujemy, durczok

Salta Resto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Salta Resto? Podziel się wrażeniami!