“Świetna obsługa”
Salta Resto — recenzja

Salta Resto
Nr 3 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Salta Resto – steakhouse na Kazimierzu w Krakowie. Restauracja specjalizuje się w stekach (argentyńska wołowina Campo) oraz burgerach (rasa Hereford z Warmii). Wszystkie potrawy przygotowywane są bez chemii, w oparciu o produkty z certyfikowanych i ekologicznych hodowli.
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

#finebite wizyta dziesiąta #saltaresto
Nowe bardzo ładne miejsce na Kazimierzu. Świetna obsługa. 10/10
Jedzenie 9/10. Tatar dobry, ale nie tak genialny jak moje ulubione. Martin twierdzi że zupa rybna bardzo dobra. Na pomidorach i z dodatkową harissą. Mmmm. Stek świetnie wysmażony. Pyszny sos do niego. Żeberka dobre, troszkę za suche Ale nadal 7/10 w sławnej skali Martina. Na desery nie mieliśmy miejsca.

Dziękujemy, KiciaZaleska

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, kelnerzy dwoja się i troja żeby wszystko się zgadzalo. Polecam steka z polędwicy, miękki i chrupiący, rewelacja!

1  Dziękujemy, mgajdzik
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Salta Resto to bardzo klimatyczne miejsce, gdzie od samego wejścia do restauracji po prostu zachwyca. Przepiękny wystrój, przemiła i dbająca o każdy szczegół obsługa, przyjemna dla ucha muzyka i przede wszystkim wspaniałe jedzenie!!! Odwiedziłam to miejsce kilkukrotnie i za każdym razem byłam pod wrażeniem :)
to miejsce idealne na pyszny lunch, spotkanie biznesowe, romantyczną kolację, czy (nie)zwykłe wyjście z przyjaciółmi na lampkę bardzo smacznego wina czy kolację :)

2  Dziękujemy, justi_o92
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Już od progu, przywitały nas uśmiechy obsługi :) Była to nasza pierwsza wizyta, od razu zachwycił nas wystrój lokalu. Widać, ze ktoś miał na to miejsce świetny pomysł, wszystko jest przemyślane i po prostu cieszy oko :) Zamówiliśmy lemoniady (pyszne, szczególnie z ogórkiem), dostaliśmy pyszny chlebek, oliwę, oliwę truflową i ocet balsamiczny. Takie początki lubimy :) dziękuję za pyszne winko na spróbowanie! Na przystawki wzięliśmy foie gras i burratę - co tu dużo pisać, to po prostu trzeba spróbować. Coś pysznego. Danie główne to stek t-bone + dodatki (ziemniaczki i warzywa z grilla) i łosoś. I kolejny raz zachwyt! Wszystko pięknie podane, a smak to po prostu poezja :) już byliśmy szczęśliwi, ale nie mogliśmy sobie odmówić deseru! Pani, która nas obsługiwała poleciła nam, żeby zamówić sernik i bezę. Sama nie wiem, który deser był pyszniejszy :) do tego świetna kawa. Nie dziwie się, ze restauracja zbiera same pozytywne opinie! :) i oczywiście obsługa, która jest taka, jaką życzyłabym sobie w każdej restauracji. Przemiła, uśmiechnięta Pani, dbała o nas przez całą wizytę :) uwielbiam taką obsługę, przy której można się poczuć swobodnie i komfortowo, dziękujemy :) Pani menagerka/właścicielka(?) również ogromny plus za zainteresowanie. Skorzystaliśmy z aplikacji Finebite (-50% na pierwszą wizytę). Będziemy tu wracać i polecać :)

2  Dziękujemy, durczok
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny lunch, w smiesznie niskiej cenie. Dobra jakość produktów. Przyzwoity serwis. Do poprawy serwis barowy. Polecam ‍♂️

2  Dziękujemy, 842grzegorzb

Salta Resto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Salta Resto? Podziel się wrażeniami!