“Postawiono na jakość ”

Resto Bar Zagadka Smaku
Nr 902 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

a więc wołowina - stek, ryby (po polsku, w tym węgorz), zupa rybna, no i świetny burger. Są w Krakowie trzy - cztery miejsca na burgera. Zagadka smaku - jakością mięsa wychodzi na prowadzenie. Miejsce na niedzielny obiad, dobrą kolację, no i dla lubiących posmakować. Pytać też o wędzone ryby na wynos, grzybki i kawę.

Dziękujemy, darriusz

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Na ploteczki z Przyjaciółmi przy kawie, dobrym winie, pysznej lemoniadzie albo wyszukanym drinku, zajadając przepyszny deser w postaci szarlotki pod kruszonką a to wszystko w miłym, nastrojowym wnętrzu.... polecam Zagadkę Smaku !!!!
Na rodzinny obiad, pełen pysznych smaków, doskonale dobranych dodatków tak jak np. pierś z kaczki podana z puree z batatów i karmelizowaną gruszką, pięknie podany .... polecam Zagadkę Smaku !!!!
Byłam dwa razy i na pewno tam wrócę...

Dziękujemy, Renata S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam dla każdego coś pysznego. Młodszy i starszy znajdzie coś pysznego dla siebie. Karta nie jest obszerna, ale to jest atutem tego miejsca. Atutem są tu ludzie którzy to miejsce tworzą - kucharze, kelnerki. Czuję się tu ich pasję przelana na potrawy. Pyszne, estetyczne i duże. Musicie tego spróbować! Polecam singlom, parom, rodzinom i grupom!

Dziękujemy, piotrpiet
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

wpadliśmy ze znajomymi do Zagadki na obiadokolację, zamówiłam sobie tagliatelle z krewetkami w sosie maślano-winnym. wyś- mie- ni -te. pięknie podane (jak na zdjęciu), aromatyczne, dobrze doprawione. do tego kieliszek białego winka węgierskiego, niedrogie, a pyszne i orzeźwiające:) polecam wszystkim fanom dobrego jedzenia i wina!

Dziękujemy, 2326julesss
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Spacerując z dziewczyną po Krakowskim kazimierzu, stwierdziliśmy, że zjemy śniadanie. Wybór padł na "zagadkę zmaku" mają mega fajną promocje, przy zakupie kawy śniadanie za 9 zł. Ja zamówiłem "śniadanie mistrzów" mega porcja, kiełbaski, pomidor, ogórek, sosy, Bekon, ser biały i do wyboru sadzone lub jajecznica i to wszystko za 9 zł! Dziewczyna zamówiła fit śniadanie "smoothie Bowl" jak nie jadam takich rzeczy to było mega! Stwierdziliśmy, że skoro śniadania są, naprawdę fajne to przyjdziemy na obiad. Wróciliśmy co prawda trochę pod wieczór i zjedliśmy obiado kolacje,ale tutaj znów nas mile zaskoczono. Zamówiliśmy kaczkę i kopytka z tofu. Co tu więcej komentować, bardzo smaczne, czekaliśmy około 25 mim w miłej atmosferze, jesteśmy mile zaskoczeni. Początkowo zniecheciły nas dwie negatywne opinie, ale widać, że są bez pokrycia,bylo wraz z nami wielu innych ludzi w restauracji i każdy uśmiechnięty i zadowolony. Gorąco Polecamy! Kolejne obowiązkowe miejsce na mapie Krakowa na spędzenie mile wieczoru i na super smaczne śniadanie.

Dziękujemy, biancorosso1906

Resto Bar Zagadka Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Resto Bar Zagadka Smaku? Podziel się wrażeniami!