“super oryginalne miejsce!”

miski na lea - breakfast, bowls and takeaway
Nr 650 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 8 września 2019

Nie spotkałam się z takim miejscem w Krakowie jeszcze, więc duży plus za oryginalność na mapie!
Bowli jest dość dużo i każdy znajdzie coś dla siebie na pewno. Wzięłyśmy małe porcje, ale najadłyśmy się bardzo i nie mogłyśmy się ruszyć! Dodatków dużo które super się komponują ze sobą i z dobrze ugotowanym ryżem. Miłe również dla oka, bo pięknie podane. Lokal również jest urządzony w super stylu.

Dziękujemy, piyy656

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miski są przepyszne. Próbowałam większości opcji z menu i każda wersja była bardzo smaczna, pięknie podana. Jedzenie jest świeże, sycące. Lokal jest minimalistyczny i bardzo ładny

Dziękujemy, patrycjagolabek
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzień rozpoczęty miską pyszności z wypełniającym brzuszek ciepłym ryżem, będzie na pewno fantastycznym dniem. Do tego gorąca kawa☕️, albo orzeźwiająca lemoniada, dla tych co nie lubią kawy Samo miejsce jest też bardzo przyjemne i obsługa sympatyczna. Dziękujemy za dobry początek dnia i gorąco polecamy to miejsce na śniadania. Dla bardzo głodnych duża miska, ale ostrzegamy że mała jest również bardzo sycąca ❤️

Dziękujemy, katarzynaolgap
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Oferowane jedzenie smaczne, świeże i oryginalne. Można się przyjemnie najeść mniejszą porcją i to za naprawdę uczciwe pieniądze. Na plus zmieniające się co tydzień oferty. Na minus: skąpe dodatki mięsne oraz rybne, bardzo nierówny poziom obsługi, brudny stolik oraz brak papieru toaletowego w WC.

Dziękujemy, UrszulaS68
Zrecenzowano 25 lipca 2019

Świetne, zdrowe i bardzo smaczne jedzenie (również wersja wege), ze świeżych składników, przepięknie podane! Duży plus za ekologiczne opakowania! Polecam wszystkim otwartym na ciekawe, niespotykane smaki :) Ja na pewno wrócę!

Dziękujemy, katratas

miski na lea - breakfast, bowls and takeaway — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w miski na lea - breakfast, bowls and takeaway? Podziel się wrażeniami!