Kraków

“pyszna kawa)”
Nicole Cafe — recenzja

Nicole Cafe
Nr 44 wśród 91 Desery (Kraków)
Opis: Naszą wizytówką są przede wszystkim słodycze, lecz Nicole Cafe to nie tylko cukiernia ale i całodniowa śniadaniownia. Parzymy również kawę z polskiej palarni i robimy ciacha na miejscu. Co może być lepiej? :) Edytuj
Zrecenzowano 4 września 2019

Nicole Cafe nigdy mnie nie zawiodła. Pyszna kawa. A torty i ciasta to miodzik dla podniebienia. ♡ nie oceniam śniadań ponieważ nie miałam okazji próbować. :)

Dziękujemy, asia p

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z lepszych miejsc serwujących śniadania w Krakowie, wszystko świeże bardzo smaczne . Bardzo miła obsługa Ciasto bardzo dobre. Fajne miejsce, pyszne jedzenie:)

Dziękujemy, nikolm280
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, pyszne ciasta ta smaczna kawa.
Bardzo miła pani przy barze, świetna lokalizacja, cichutkie miejsce)

Dziękujemy, droberto128
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko jest pyszne: Jadłam śniadanie na słono-kanapkę oraz piłam herbatę mrożoną. Tata również jadł kanapkę, której składniki były pomieszane, pił herbatę, ale nie mrożoną-również pyszna. Mama piła kawę, a razem z nią zjadłyśmy po makaroniku. Ciast nie próbowaliśmy, ale wyglądają pysznie. Na pewno wracamy do nich jutro i będziemy próbować!

1  Dziękujemy, eniluna1234
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Nicole Cafe-to miejsce magiczne, z bardzo przytulnym wnętrzem i miłą atmosferą.Przepyszne ciasta i desery, świetna kawa, wyśmienita herbatka! Gorąco polecam wszystkim, bo to wspaniałe miejsce ze znakomitą obsługą!

Dziękujemy, Elena M

Nicole Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Nicole Cafe? Podziel się wrażeniami!