“Po prostu pysznie!”

Aż Się Uszy Trzęsą - trattoria & pizzeria
Zamów online
Nr 1 048 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jako Swoszowiczanka jestem fanką i częstym gościem od samego otwarcia. Próbowaliśmy już z mężem niemal wszystkiego i zawsze wychodzimy zachwyceni !<3 Tego nam brakowało!

Dziękujemy, Jolanta S

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To już moja druga wizyta w tym lokalu. Przyjemna obsługa, interesuje się klientem. Fajny kącik dla dzieci. W lokalu czysto i przyjemnie. Ostatnio zamówiłem hamburgera. Dzisiaj schabowego. Jedzenie bardzo smaczne. Na pewno przyjadę jeszcze nie raz.

Dziękujemy, marcinw773
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Tak jak w tytule. W restauracji byłem już kilka razy i mam co do niej ambiwalentne odczucia. Obsługa się stara, ale z wiedzą na temat potraw..., tak sobie. Jedzenie? Hamburgery dobre, chociaż trochę słabo przyprawione i brak przypraw na stołach. No i wreszcie clou sprawy. Żeberka w sosie BBQ. Podane na desce w jednym kawałku z robionymi frytkami, do tego sałatka colesław. Żeberka wspaniałe, zrobione w punkt. Idealnie upieczone, kości łatwo oddzielały się od mięsa. Mięso rozpływające się w ustach, jak to w żeberkach, lekko przerośnięte ale bez przesady. Dużo super mięska. Sos BBQ jak dla mnie zbyt łagodny, ale to było akceptowalne. Frytki bardzo smaczne fajnie upieczone, chrupiące na zewnątrz i puszyste w środku. Sałatka colesław? Może być.... To wszystko sprawiło, że po jakimś czasie ponownie pojawiłem się w restauracji "Aż Się Uszy Trzęsą" . No i niespodzianka. Festiwal żeberek. Żeberka w trzech rodzajach sosów. BBQ, sos z pomidorami i czymś jescze? Sorry nie pamiętam, no i wreszcie po azjatycku. Ponieważ lubię pikantną azjatycką kuchnie, skusiłem się właśnie na te żeberka. No i się rozczarowałem. Sos za mało pikantny. Żeberka podane na talerzu, w trzech kawałkach, nawet ładnie to wyglądało. Niestety dwa kawałki na wierzchu, ledwo akceptowalne. Mięso pieczone zbyt długo, przesuszone, ale jednak mięso.... Ostatni kawałek to jednak przegięcie. Same kości. Nie było możliwości oddzielenia od nich czegokolwiek. Sałatka pekińska, smaczna. Frytki, jak poprzednio bardzo dobre. Proponuję dbać o jakość! Lokal skromnie urządzony z wykorzystaniem tego, co było pod ręką. Czysto i przyjemnie. Jeszcze tam pójdę i mam nadzieję, że nie będzie to ostatni raz...

Dziękujemy, JanuszW113
Zrecenzowano 15 lipca 2019

Obsługa bardzo miła, menu interesujące, zróżnicowane, a ale niezbyt długie i to jest plus! Każdy znajdzie w menu coś dla siebie, gdyż jest i wykwintna cielęcina, i naleśniki i pizza. Serdecznie polecam!

Dziękujemy, Jolanta K
Zrecenzowano 28 maja 2019

Miało być rodzinne świętowanie, a skończyło się na kiepskich wrażeniach. Przede wszystkim słaba obsługa kelnerska. Palec kelnerki w podawanej zupie, godzinne oczekiwanie na zamówioną pizzę, obiecanki bez pokrycia i problemy z rachunkiem szczegółowym, Samo jedzenie smaczne ale chyba więcej się nie zobaczymy ....

Dziękujemy, Rafał F

Aż Się Uszy Trzęsą - trattoria & pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Aż Się Uszy Trzęsą - trattoria & pizzeria? Podziel się wrażeniami!