Kraków

“Bardzo dobrze”
Restauracja Starka — recenzja

Restauracja Starka
Nr 20 wśród 2 136 Restauracje (Kraków)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Kazimierz
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Rzeczywiście bardzo dobrze! musieliśmy chwilę poczekać, bo było nas dziesięciu i poprosiliśmy o 10 różnych rzeczy, ale wszystko było naprawdę doskonałe, począwszy od piwa i aromatyzowanej Wodki.
Pierogi - fantastycznie! Jedyną wadą - blondynka, która nas przywitała, na naszą prośbę, aby oddalić się od drzwi frontowych, prychnęła wyraźnie i bardzo zirytowana, odpowiedziała na naszą prośbę, po tym, jak jej powiedzieliśmy, że jeśli to będzie problem, wrócimy do środka inna okazja.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Mikael T

Zrecenzowano 25 lipca 2019

Oceniam tylko nalewki, bo nic poza tym nie próbowaliśmy.
Duży wybór "nalewek domowych Gabriela" za 9 zł za kieliszek. Niestety dużo rozczarowanie, bo wszystkie smakowały jak spirytus rozrobiony z syropem owocowym... Sztuczny i zbyt intensywny smak jak na nalewki domowe - zdecydowanie za dużo cukru.
Sam lokal i obsługa bez zastrzeżeń.
Może jeszcze się tam wybierzemy, ale na pewno nie na nalewki.

1  Dziękujemy, MucioPucio
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Zamówiliśmy kilka dań i wszystkim bez wyjątku smakowało.Miła obsługa, człowiek czuł się zaopiekowany. Chętnie tm wrócę kiedyś przy okazji :) Pooolllllecam.

Dziękujemy, MagiaWinx
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Odwiedziłam z córka Starke sugerujac sie opiniami i nie żałuje. Moje dziecko niejadek zjadło sporo a to juz sukces. Zamówiłyśmy pierogi ruskie były dobre aczkolwiek troszke mała porcja dla dziecka w sam raz ( na zdjeciu bez dodatków bo dziecko nke lubi). Polędwica pyszna, frytki również lecz najbardziej zaskoczyła mnie sałatka do tego zestawu. Nie jestem fanka zieleniny, a ta była naprawde dobra. Tort czekadowy również na plus. Obługa uprzejma, szybko otrzymałysmy zamówienie mimo , że było troche ludzi.
Z czystym sumieniem polecam.

1  Dziękujemy, ewelinaadamek
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie rozumiem czym tu się tak zachwycać.
Byłam, sprawdziłam i nie wrócę . Są o niebo ciekawsze miejsca

Termin wizyty: luty 2019
3  Dziękujemy, 675eww

Restauracja Starka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Starka? Podziel się wrażeniami!