Kraków

“Klimatyczna restauracja”
Trzy Gęsi — recenzja

Trzy Gęsi
Nr 198 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Nowa restauracja w centum Kazimierza od wejścia zachwyca wystrojem. Obsługa profesjonalna, potrafi dobrze doradzić. Karta nie jest obszerna ale znajdziecie tutaj zarówno smakołyki dla smakoszy mięsa jak i wegetarian. Polecam kotleciki z boczniaka i zupę z czosnku niedźwiedziego.

Dziękujemy, 356arturr

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna nowa odsłona Trzech Gęsi. Każda kobieta, nawet gęś jak jest zadbana to jest piękna i szczęśliwa. I ja tak czuję się w nowym wnętrzu tego miejsca. Kuchnia rozpływająca się w ustach. Az chce się więcej i więcej. Gratuluję!

Dziękujemy, annao867
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Skorzystaliśmy z rezerwacji poprzez aplikację Finebite. Zamówiliśmy przystawki, dania główne i desery i wszystkie potrawy były na wysokim poziomie - smaczne i pięknie podane. Bardzo polecam kaczkę - świetne dodatki (kopytka i marynowane jabłka) oraz deser - sernik z koziego sera z lodami z suszonych pomidorów. Obsługa bardzo miła, pomocna, chętnie doradza w kwestii dań.

Dziękujemy, Ewa P
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Kameralny klimat i przepyszne jedzenie. Byliśmy z chłopakiem pierwszy raz i się nie zawiedliśmy. Gulasz z dziczyzny i udko z Gęsi zrobiło na nas ogromne wrażenie a serwis był na wysokim poziomie. Na pewno wrócimy.

Dziękujemy, justyna2510
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Super restauracja, pyszne jedzenie. Duży plus dla kelnera która w rewelacyjny potrafił zainteresować restauracją i daniami naszego syna. Miła, ciepła i rodzinna atmosfera. Polecam wszystkim

Dziękujemy, Aneta W

Trzy Gęsi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trzy Gęsi? Podziel się wrażeniami!