“Pysznie, pięknie i klimatycznie ”
Trzy Gęsi — recenzja

Trzy Gęsi
Nr 199 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna nowa odsłona Trzech Gęsi. Każda kobieta, nawet gęś jak jest zadbana to jest piękna i szczęśliwa. I ja tak czuję się w nowym wnętrzu tego miejsca. Kuchnia rozpływająca się w ustach. Az chce się więcej i więcej. Gratuluję!

Dziękujemy, annao867

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Skorzystaliśmy z rezerwacji poprzez aplikację Finebite. Zamówiliśmy przystawki, dania główne i desery i wszystkie potrawy były na wysokim poziomie - smaczne i pięknie podane. Bardzo polecam kaczkę - świetne dodatki (kopytka i marynowane jabłka) oraz deser - sernik z koziego sera z lodami z suszonych pomidorów. Obsługa bardzo miła, pomocna, chętnie doradza w kwestii dań.

Dziękujemy, Ewa P
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Kameralny klimat i przepyszne jedzenie. Byliśmy z chłopakiem pierwszy raz i się nie zawiedliśmy. Gulasz z dziczyzny i udko z Gęsi zrobiło na nas ogromne wrażenie a serwis był na wysokim poziomie. Na pewno wrócimy.

Dziękujemy, justyna2510
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Super restauracja, pyszne jedzenie. Duży plus dla kelnera która w rewelacyjny potrafił zainteresować restauracją i daniami naszego syna. Miła, ciepła i rodzinna atmosfera. Polecam wszystkim

Dziękujemy, Aneta W
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem niesamowicie zauroczona miejscem, w zaciszu, bardzo kameralne wnętrze, obsługa na bardzo wysokim poziomie. Zostaliśmy szybko i profesjonalnie obsłużeni, zadbano o nas. Menu krótkie ale bardzo ciekawe i niektóre potrawy bardzo oryginalne. Na przystawkę dostałam małą kanapeczke z wegańskim smalcem. Na danie główne zamówiłam udko z gęsi i jak dla mnie było bardzo pyszne. Do tego słodka marchewka i puree z selera. Naprawdę polecam.

Dziękujemy, AdriannaS114

Trzy Gęsi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trzy Gęsi? Podziel się wrażeniami!