Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Pokoje są czyste, przestronne, wszystkie potrzebne rzeczy są na miejscu. Miła i pomocna obsługa, dostępna przez całą dobę. Jesteśmy szalenie zadowoleni z pobytu i na pewno jeszcze wrócimy!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Rychu08
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LivInnTeam, Kierownik recepcji, Liv'Inn AparthotelOdpowiedź udzielona 21 kwietnia 2019

Szanowny Panie Rychu08,

Dziękujemy za poświęcony czas i zamieszczanie tak pozytywnej oceny naszego Hotelu. Każda zostawiona opinia bardzo nas cieszy i motywuje nasz zespół do jeszcze większego zaangażowania. Cieszymy się, że docenili Państwo czystość i wyposażenie naszych pokoi oraz docenianie starań naszego personelu. Staramy się robić wszystko aby pobyt naszych Gości przebiegał z maksymalnym komfortem. Pańskie słowa udowadniają, że nasze starania są zauważalne i doceniane.

Zachęcamy do ponownych odwiedzin naszego Hotelu.
Pozdrawiamy,
Zespól Liv'inn

Zrecenzowano: 15 marca 2019

Lokalizacja, wystrój pokoju, dosłownie wszystko nam tu pasowało. Lepszej miejscówki w okolicy chyba sie nie znajdzie... Wielkie dzięki za gościnę i do zobaczenia wkrótce! Będziemy wracać i polecać znajomym.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Karol_Nowak96
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LivInnTeam, Kierownik recepcji, Liv'Inn AparthotelOdpowiedź udzielona 20 marca 2019

Szanowny Panie Karol_Nowak96,

Serdecznie dziękujemy za wybór naszego Hotelu podczas ostatniej wizyty w Krakowie.
Ogrom komplementów sprawia, że czujemy się bardzo docenieni. Najważniejszą sprawą dla nas jest aby wspominał Pan Liv'Inn w samych superlatywach. Cieszymy się, że zaoferowany Panu standard zakwaterowania spełnił wszelkie oczekiwania. Prawdą jest, że nasza lokalizacja ( znajdujemy się przecież w Centrum Krakowa) bardzo ułatwia poruszanie się po mieście oraz dotarcie szybko i bezproblemowo do wszystkich najważniejszych miejsc.
Design szybko zyskał sobie wielką sympatię odwiedzających nas Gości ze względu na urok i nieszablonowość i z tego faktu również jesteśmy dumni.
Bardzo dziękujemy za tych kilka przemiłych słów pod naszym adresem i zapraszamy serdecznie w przyszłości.
Miłego dnia!

Liv'Inn Team

Zrecenzowano: 12 marca 2019

To już kolejny nasz pobyt w tym hotelu.
Za każdym razem chcemy się do czegoś "przyczepić" :) i... zwyczajnie nie da się :)
Wręcz przeciwnie... zawsze jest super czysto, super miło, super profesjonalnie i super smacznie (były nawet schłodzone bąbelki na śniadaniu... czyż to nie urocze? - dziękujemy!)
Pokój jak zwykle bajeczny - przepiękne tapety-ptaki (tukany tym razem) wciąż zdobią i dodają unikalności wystrojowi.
Jesteście jedyni w swoim rodzaju! Ostrzegamy, wrócimy do Was! :)

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Joanna J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LivInnTeam, Kierownik recepcji, Liv'Inn AparthotelOdpowiedź udzielona 14 marca 2019

Było nam bardzo miło gościć Panią w naszym Hotelu.
Cieszymy się, że tukany wywarły na Pani tak pozytywne wrażenie. Ptaszki te nie są hałaśliwe, za to potrafią skupić na sobie wzrok przez dłuższą chwilę, ujmując pozytywną energią, która z nich płynie. W kolekcji posiadamy również flamingi, papużki czy koliberki i każdy motyw jest w stanie w podobny sposób poprawić nastrój w pochmurny nawet dzień.
Ciężko nam zmierzyć się z taką ilością komplementów, chcielibyśmy za nie dziękować bez końca, bo jest nam naprawdę bardzo miło, że w takich słowach opisała Pani własne wrażenia z pobytu. Dziękujemy za docenienie niezwykłej atmosfery panującej u nas, za uznanie dla naszych super świeżych i zróżnicowanych śniadań, za miłe słowo pod adresem niestrudzonych pań z housekeepingu. Teraz, dzięki Pani słowom, naprawdę czujemy się wyjątkowi i to kolejny powód do wdzięczności. Zapraszamy przy najbliższej okazji, może Pani być pewna, że wszystko będzie gotowe, aby jeszcze raz umilić tych kilka dni w Krakowie. Wszystkiego dobrego życzy cały

Liv'Inn Team

Zrecenzowano: 26 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy kontakt z hotelem, telefon i swietna podpowiedź gdzie zaparkować . Po wejściu powitani milym uśmiechem p. Bartosza, juz na początku mila atmosfere i super podpowiedzi atrakcji Krakowa.
Pokoj czysty, ciekawy design i po po prostu milo spedzalo się w nim czas. Zachwycily mnie detale, petelki do powieszenia na recznikach, wieszaki w praktycznych miejscach, dobre światło w lazience.
Łóżka wygodne, posciel dobrej jakosci.
Pyszne śniadanie i dbalosc i szczegóły zamiast dudniacego telewizora, mila spokojna muzyka i extra kubeczki "goodmorning handsome", goodmorning beautifull od razu człowiek się uśmiecha. Cała obsluga w hotelu miła i serdeczna (panie spratajace czy Pani w barze).
Ps. Świetny stosunek ceny do jakości.

Termin pobytu: listopad 2018
1  Dziękujemy, 576agac
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LivInnTeam, Kierownik recepcji, Liv'Inn AparthotelOdpowiedź udzielona 30 listopada 2018

Szanowna Pani Agato
Niezmiernie miło nam otrzymać od Pani tak potężną dawkę motywacji do dalszej pracy. Serdecznie dziękujemy za każde z Pani licznych miłych słów. Nasza kadra dokłada wszelkich starań, aby czuli się państwo jak w domu. Tym bardziej zatem cieszą nas pozytywne opinie, których adresatami są członkowie naszego zespołu. Zależy nam także, żeby detale o których Pani wspomniała były czymś, co wyróżnia nasz Hotel. Po raz kolejny pozostaje nam podziękować za dostrzeżenie naszego wysiłku. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pani przy okazji kolejnej wizyty w Krakowie. Z ogromną przyjemnością powitamy Panią ponownie, z równie dużym pokładem pozytywnej energii.

Zespół Liv'Inn

Zrecenzowano: 26 września 2018

Wygodny i czysty pokój, super śniadanie, dobra lokalizacja, atrakcyjna cena, pomocna obsługa. I klima, która przy 30 stopniach w połowie września okazała się bezcenna :-) Polecam i na pewno jeszcze zawitam.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od ogrodu/podwórka zapewne jest ciszej, niż od ulicy.
Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Sławomir S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LivInnTeam, Kierownik recepcji, Liv'Inn AparthotelOdpowiedź udzielona 27 września 2018

Szanowny Panie Sławomirze

Niezwykle miło jest nam czytać tak niesamowicie pozytywną opinię. Cieszymy się bardzo, że tak wiele elementów przypadło Panu do gustu. Jest to dla nas nadzwyczajna motywacja i nobilitacja. Pragniemy Pana zapewnić, że podczas następnej wizyty standard, który Pan opisał nie ulegnie zmianie, a nawet więcej - dołożymy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas usług stale wzrastała, aby wyjść naprzeciw wszelkim życzeniom naszych Gości. Z uwagi na zapowiedź następnej wizyty mamy nadzieję, że zobaczymy się już za jakiś czas. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za tak miłe i mobilizujące słowa!

Zespół Liv'Inn