🔥🔥🔥

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
tschemoo
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Była to moja pierwsza stycznosc z VR, naprawde super doznanie. Najbardziej podobal mi się ICAROS, mysle ze swietna sprawa dla kazdego. Fajna obsluga, wystroj moglby być mniej ‘sterylny’ ale nie dla wystroju się tam idzie. Polecam ; )

Dziękujemy, Dawid S
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe doświadczenie :-) Poszliśmy w ramach wyjścia integracyjnego. Samo przygotowanie do pracy na urządzeniach było świetna zabawą. Gdy już wyczulismy jak to wszystko działa, to końca nie było widać :-) Urządzenie do latania (Ikar) wywarło na nas najlepsze wrażenie, bo poza grą wymagało tez pracy całym ciałem. Nigdzie czegoś takiego wcześniej nie widziałem. Nie ma nudy, polecam i na pewno wrócę!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, tschemoo
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Świetnie miejsce. Do postrzelania i do polatania. Ma potencjał, żeby zorganizować wieczór kawalerski, spotkanie z kumplami lub nawet randkę. Polecam, warto spróbować!

Dziękujemy, Pelzak
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

To był moj pierwszy kontakt z tego typu rozrywką i cieszę się jak dziecko w sklepie z cukierkami! Super miejsce na aktywne (mimo, że to gry) spędzenie wolnego czasu.
ICAROS dosyć wymagający pod wzgledem sterowania, ale to jego plus. Po kilku minutach latania w przestworzach, można sobie odhaczyć dzienny trening ;)
Gogle VR do gier statycznych, extra sprawa! Fruit Ninja lepsze niż na smartfonie, a gdy wcielamy sie w Spidermana czujemy, że na prawdę lecimy na pajęczynie! I wiele innych gier. Każdy znajdzie coś dla siebie. Warto powiedzieć o swoich preferencjach podczas rozmowy z obsługą, doradzą co wybrać :)
KAT do gier, w których chodzimy. Genialne do strzelanek! Trzeba się nauczyć urządzenia, głównie chodzenia, ale to absolutnie coś niespotykanego! Mój faworyt!:)

Duży plus za to, że blisko lokalu znajduje sie komunikacja miejska.

Moja osobista sugestia, po urządzeniu do strzelanek i po ICAROS warto sobie odpocząć na kanapie, bo świat wirtualny miesza się z rzeczywistym i może kręcić się w głowie ;)

Polecam bardzo! I czekam, czym to miejsce jeszcze zaskoczy!

Dziękujemy, MalaOlcha
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Świetan zabawa, mila atmosfera, fajne gry, a przede wszystkim ciekawe urzadzenia, ktorych jeszcze nigdzie nie widzialem. polecam to miejsce znajomym, zawitam tam nie raz! :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Mateusz T