Zauwa偶yli艣my, 偶e u偶ywasz nieobs艂ugiwanej przegl膮darki. Witryna TripAdvisor mo偶e nie by膰 wy艣wietlana poprawnie.Obs艂ugiwane s膮 nast臋puj膮ce przegl膮darki:
Wyr贸偶nione recenzje
Super zabawa

To zdecydowanie nie moja pierwsza wizyta w VRcadium. Jest to 艣wietna alternatywna do sp臋dzenia... Przeczytaj wi臋cej

Zrecenzowano: 5 wrze艣nia 2019

Oceny podr贸偶nych
Zobacz opinie podr贸偶nych:
2 z 7 w艣r贸d 15 recenzji
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urz膮dze艅 przeno艣nych

Ciekawe do艣wiadczenie :-) Poszli艣my w ramach wyj艣cia integracyjnego. Samo przygotowanie do pracy na urz膮dzeniach by艂o 艣wietna zabaw膮. Gdy ju偶 wyczulismy jak to wszystko dzia艂a, to ko艅ca nie by艂o wida膰 :-) Urz膮dzenie do latania (Ikar) wywar艂o na nas najlepsze wra偶enie, bo poza gr膮 wymaga艂o tez pracy ca艂ym cia艂em. Nigdzie czego艣 takiego wcze艣niej nie widzia艂em. Nie ma nudy, polecam i na pewno wr贸c臋!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dzi臋kujemy, tschemoo
Ta recenzja jest prywatn膮 opini膮 cz艂onka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

艢wietnie miejsce. Do postrzelania i do polatania. Ma potencja艂, 偶eby zorganizowa膰 wiecz贸r kawalerski, spotkanie z kumplami lub nawet randk臋. Polecam, warto spr贸bowa膰!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpie艅 2019
Dzi臋kujemy, Pelzak
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

To by艂 moj pierwszy kontakt z tego typu rozrywk膮 i ciesz臋 si臋 jak dziecko w sklepie z cukierkami! Super miejsce na aktywne (mimo, 偶e to gry) sp臋dzenie wolnego czasu.
ICAROS dosy膰 wymagaj膮cy pod wzgledem sterowania, ale to jego plus. Po kilku minutach latania w przestworzach, mo偶na sobie odhaczy膰 dzienny trening ;)
Gogle VR do gier statycznych, extra sprawa! Fruit Ninja lepsze ni偶 na smartfonie, a gdy wcielamy sie w Spidermana czujemy, 偶e na prawd臋 lecimy na paj臋czynie! I wiele innych gier. Ka偶dy znajdzie co艣 dla siebie. Warto powiedzie膰 o swoich preferencjach podczas rozmowy z obs艂ug膮, doradz膮 co wybra膰 :)
KAT do gier, w kt贸rych chodzimy. Genialne do strzelanek! Trzeba si臋 nauczy膰 urz膮dzenia, g艂贸wnie chodzenia, ale to absolutnie co艣 niespotykanego! M贸j faworyt!:)

Du偶y plus za to, 偶e blisko lokalu znajduje sie komunikacja miejska.

Moja osobista sugestia, po urz膮dzeniu do strzelanek i po ICAROS warto sobie odpocz膮膰 na kanapie, bo 艣wiat wirtualny miesza si臋 z rzeczywistym i mo偶e kr臋ci膰 si臋 w g艂owie ;)

Polecam bardzo! I czekam, czym to miejsce jeszcze zaskoczy!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpie艅 2019
Dzi臋kujemy, MalaOlcha
Zrecenzowano: 31 maja 2019

艢wietan zabawa, mila atmosfera, fajne gry, a przede wszystkim ciekawe urzadzenia, ktorych jeszcze nigdzie nie widzialem. polecam to miejsce znajomym, zawitam tam nie raz! :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dzi臋kujemy, Mateusz T
Zrecenzowano: 31 maja 2019

Nowoczesny sprz臋t, super lokalizacja, przyst臋pne ceny i co najwa偶niejsze niezapomniane prze偶ycia, gor膮co polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dzi臋kujemy, OZEHovsky