Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Apartament wysokiej klasy, ciekawe wyposażenie. Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, spacerkiem bez problemu można dostać się do centrum. Kontakt z gospodarzem bezproblemowy. Czysto i przytulnie:) polecam!

Dziękujemy, mikolajklups
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Kraków ma tyle do zaoferowania turystom, że głowa i nogi bolą od zwiedzania. I jeszcze więcej ma do zaoferowania w zakresie przenocowania tychże turystów. Milion ofert hoteli, hosteli, apartamentów, domów, pokoi itp. Jak znaleźć miejsce odpowiednie dla siebie? Jeżeli jesteś w Bob Apartments trafiłeś w sedno! Opis zamieszczony na stronie zgadza się w 100%! Jest wszędzie blisko, cicho, czyściutko, przytulnie, stylowo i bezpiecznie! Gospodarze są "niewidzialni" a wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku! Cena? Porównajcie sobie lokalizacje z innymi ofertami i już dobrze wiecie, że trawiliście jak wygraną w loterii! Szczerze polecam i na pewno tam wrócę!

1  Dziękujemy, Krzychu_Rosik