Zapisz
Zwiedzanie

Świetna obsługa, ludzie z pasją. Może się wiele dowiedzieć ale również zrobić świetne... Przeczytaj więcej

73darian
Polska
Rewelacja!

Ciekawe miejsce, pełne interesujących rzeczy, o których można się wiele dowiedzieć dzięki bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 października 2020
uki90
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019

Fantastyczna zabawa. Tyle radosci i usmiechu. Wszystko zaskakuje. Jedno z najleprzych miejsc gdzie czlowiek sie odprezy, zabawi i szczerze posmieje.

Dziękujemy, Anna F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Museum of Illus... K, Manager, Krakil — Muzeum iluzjiOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Droga Anno! To wspaniałe, że nasze muzeum sprawiło Ci tyle radości i uśmiechu! :)) Dziękujemy Ci bardzo za tak przemiłą recenzję! Asia, Ekipa Krakil

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Dzięki temu miejscu poczułam sie na nowo jak dziecko, które odkrywa świat poraz pierwszy! Ogromne podziekowania dla Pani Mai i Karoliny za informację i poświęcony czas :)

Dziękujemy, Gabriela Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Museum of Illus... K, Public Relations Manager, Krakil — Muzeum iluzjiOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za życzliwe słowa, nam również było miło Panią oprowadzać :) Zapraszamy ponownie! Pozdrawiam, Maja, Ekipa Krakil

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Miejsce super, z pewnością warte odwiedzenia. Trafiliśmy akurat na moment, że nie było dużo ludzi, więc na spokojnie obejrzeliśmy wszystkie atrakcje muzeum. Sposób przedstawienia poszczególnych iluzji bardzo ciekawy. Plusem jest, że po muzeum krążą osoby pracujące tam - sporo wyjaśniają i widać, że na prawdę się orientują w temacie. Jednak moim zdaniem dużym minusem jest cena, kompletnie nieadekwatna do czasu, który się tam spędza. Ceny biletów były niewiele mniejsze od tych, które kupowali sny do kopalni do w Wieliczce - a jednak skala atrakcji jest nieporównywalna.

Dziękujemy, Anna P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Museum of Illus... K, Public Relations Manager, Krakil — Muzeum iluzjiOdpowiedź udzielona 15 sierpnia 2019

Cieszymy się, że nasze eksponaty przypadły Państwu do gustu, a nasi przewodnicy okazali się pomocni. Pozdrawiam, Kinga, Ekipa Krakil.

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Miejsce generalnie bardzo fajne i ciekawe, atrakcji wystarczy na około godzinę zwiedzania, są one interesujące i interaktywne, minusem natomiast jest cena. Naszym zdaniem nie jest ona adekwatna do czasu, który tam spędziliśmy. W muzeum można robić zdjęcia i tak naprawdę to właśnie wpływa najbardziej na czas w nim spędzony.

Dziękujemy, Dariusz S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Museum of Illus... K, Public Relations Manager, Krakil — Muzeum iluzjiOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy Państwu za recenzję oraz za wizytę w naszym Muzeum :). Pozdrawiam, Kinga, Ekipa Krakil.

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Tak, Jak każde miasto ma ostatnio Muzeum Figur Woskowych tak jak grzyby po deszczu zacznają pojawiać się muzea iluzji. Widzieliśmy dokładnie takie samo w Wilnie

1  Dziękujemy, szymonp414
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Museum of Illus... K, General Manager, Krakil — Muzeum iluzjiOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2019

Drodzy Goście, dziękujemy za Waszą recenzję. Jesteśmy świadomi, że nasze Muzeum jest podobne do siostrzanego Muzeum w Wilnie. Był to celowy zabieg i jesteśmy dumni z faktu, że dzielimy ten sam koncept, który polega na połączeniu edukacji z zabawą, których mogą doświadczyć nasi Goście. Pozdrawiam, Darko, Ekipa Krakil.