“Polecam🤗”
Wietnam — recenzja

Wietnam
Nr 392 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)

Świetne jedzenie i przyjazna atmosfera. Ceny bardzo przystępne. Obsługa uśmiechnięta co sprawia, że chce się tu wracać. Wystrój lokalu bardzo klimatyczny. Warto odwiedzić to miejsce. Polecam z czystym sercem!

Dziękujemy, MarikaB457

Zamówione przez nas dania był przepyszne. Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Doskonałe wrażenie robi wystrój i klimat panujący w lokalu, a przyjemny zapach przyrządzanych potraw dodatkowo podsyca apetyt. Z pewnością będziemy tam wracać. Polecamy

Dziękujemy, ZuzaW30
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule. Wszystko, a próbowaliśmy wszystkiego z karty mega przyprawione. Oryginalne dania! Szaszłyczki przepyszne. Wystrój jak przystało na Kraków mega klimatyczny. Polecam!

Dziękujemy, WaldemarGajos
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Drugi raz odwiedziłem Wietnam i bardzo chwale sobie ta restauracje! Udko kurczaka- mięso delikatne i pyszne. Zupa Pho doskonała ale mniejsza wersja to aż 300ml wiec jest ci jeść! Koniecznie zapytajcie o deser, informacja o tym jest w menu. Dostaliśmy słodkość z ryżu z dwoma sosami i mango!

Dziękujemy, 356arturr
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kameralna i bardzo przytulna knajpka prowadzona przez Wietnamczykow .Atmosfera rodzinna w związku z tym obsługa bardzo sympatyczna choć czasem kręcą się Polki a te to jak wiadomo „gwiazdy „.Bardzo się ciesze ze jest taki sympatyczny lokalik w Podgórzu bo dotychczas wszystkie tego typu lokale to brud smród i ubóstwo .A tu proszę czyściutko pachnąco i bardzo smacznie .Ceny umiarkowane .Zupka pho wołowa i z kurczakiem bardzo dobra .Spring rollsy smaczne zreszta jak wszystko tutaj .Przyjazna knajpka gdzie można pojeść naprawdę bardzo smacznie .Polecam .Sprobujcie koniecznie napoju ze sfermentowanych smoczych melonów :)

Dziękujemy, mirodelaluz

Wietnam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wietnam? Podziel się wrażeniami!