Kraków

“Prawdziwe jedzenie, doskonała cena! ”
Wietnam — recenzja

Wietnam
Nr 394 wśród 2 109 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Drugi raz odwiedziłem Wietnam i bardzo chwale sobie ta restauracje! Udko kurczaka- mięso delikatne i pyszne. Zupa Pho doskonała ale mniejsza wersja to aż 300ml wiec jest ci jeść! Koniecznie zapytajcie o deser, informacja o tym jest w menu. Dostaliśmy słodkość z ryżu z dwoma sosami i mango!

Dziękujemy, 356arturr

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kameralna i bardzo przytulna knajpka prowadzona przez Wietnamczykow .Atmosfera rodzinna w związku z tym obsługa bardzo sympatyczna choć czasem kręcą się Polki a te to jak wiadomo „gwiazdy „.Bardzo się ciesze ze jest taki sympatyczny lokalik w Podgórzu bo dotychczas wszystkie tego typu lokale to brud smród i ubóstwo .A tu proszę czyściutko pachnąco i bardzo smacznie .Ceny umiarkowane .Zupka pho wołowa i z kurczakiem bardzo dobra .Spring rollsy smaczne zreszta jak wszystko tutaj .Przyjazna knajpka gdzie można pojeść naprawdę bardzo smacznie .Polecam .Sprobujcie koniecznie napoju ze sfermentowanych smoczych melonów :)

Dziękujemy, mirodelaluz
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne wietnamskie jedzenie (świetna zupa Pho, kalmary i w szczególności sajgonki), znakomite lemoniady - z marakują i fermentowanym smoczym owocem, do tego bardzo miła, przyjazna i pomocna obsługa. Wrócę na pewno!

Dziękujemy, SlawomirFirlej
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szybki obiadek w restauracji okazał się dobrym pomysłem, kuchnia na dobrym poziomie ale brakuje jeszcze trochę do doskonałości . Mam nadziej, że będzie to kulinarne miejsce na mapie Krakowa , do sprawdzenia przy kolejnej wizycie .

Co do poprawy :
- obsługa miła ale zagubiona i mało profesjonalna ,
- kuchnia bliska perfekcji ale do poprawy szczegóły ,

1  Dziękujemy, 899krzysztofg
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Dwie wizyty, żadnego rozczarowania. Kuchnia na najwyższym poziomie. Przy pierwszej wizycie obsługiwał mnie chyba współwłaściciel. Twierdzi, że to własnie ich kuchnia reprezentuje typowe przepisy wietnamskie w odróżnieniu od popularnych niemal wszędzie barów chińsko-wietnamskich. Nie będę z tym dyskutował bo z podróżami jestem na bakier i niestety Wietnamu nigdy nie odwiedziłem ale nawet jeśli to nie byłaby prawda warto skosztować. Potrawy smaczne i super przyrządzone. Jak dotychczas wszystko co próbowałem było rewelacyjne.

1  Dziękujemy, SKrakowski

Wietnam — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Wietnam? Podziel się wrażeniami!