“Wspaniała pizza”
Incredibile — recenzja

Incredibile
Zamów online
Nr 101 wśród 2 104 Restauracje (Kraków)

Niesamowite miejsce z przecudownym klimatem! Kolejne ulubione miejsce na mapie Krakowa, jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszej wizyty. Najlepsza pizza jaką kiedykolwiek jedliśmy z mężem (a jedliśmy ich sporo) wspaniała uśmiechnięta kelnerka Natalia poleciła nam pizzę z gruszką, była fenomenalna! Strzał w dziesiątkę, oby więcej takich miejsc w Krakowie z tak wspaniałą obsługą i przepysznym jedzeniem, polecamy z całego serca

3  Dziękujemy, K6735LSjulia

Pomimo drobnych niedociągnięć pracowników niższego szczebla wizytę w Incredibile będziemy wspominać bardzo dobrze. Pani menagerka Aleksandra uratowała sytuację pod każdym względem, jej profesjonalizm jest godny podziwu i cierpliwość dla współpracowników.
Pani Oli życzymy samych sukcesów i więcej zadowolonych klientów

1  Dziękujemy, Jakub K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TheLoftAdultsOnly, Guest Relation Specialist, IncredibileOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię. Ponieważ chcemy stale podnosić standardy i spełniać oczekiwania naszych Gości, jest ona niezwykle pomocna. Cieszymy się, że pomimo niedociągnięć nasz personel sprostał Państwa oczekiwaniom. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Głównym atutem jest to, że restauracja jest otwarta całą dobę. Nie znam w Krakowie miejsca, gdzie w godzinach nocnych można zjeść w porządnej restauracji. Obsługa na najwyższym poziomie, piwo prosto z browaru (pyszne Tyskie 14 dniowe), pizza - palce lizać.
Dziękuję również Pani Oli za możliwość wydrukowania biletów lotniczych. Pozdrawiam i na pewno wrócę ☺️

1  Dziękujemy, gogigogson

Bardzo dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z pobytu w restauracji i wystawienie opinii. Cieszymy się, że mogliśmy pozytywnie zaskoczyć i spełnić oczekiwania. Zadowolenie naszych Gości to najlepsze wynagrodzenie za trud włożony w pracę.

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Szukając dzisiaj jakiejś przyjemnej restauracji serwującej comfort food natknąłem się na ten nowo otwarty obiekt. Wystrój świeży, industrialny, w środku zdumiewająco przytulny. W menu nie tylko pizza, ale też np. steki, sałatki czy pasty. Po spróbowaniu pizzy margherita muszę przyznać, że mimo wcześniejszych licznych wycieczek do Włoch lepszej pizzy rzymskiej nigdy nie jadłem. Zaskoczony jakością pizzy musiałem spróbować jeszcze steka. Mimo, że z pieca do pizzy, ku mojemu zdziwieniu wyszedł idealny medium rare. Komponuje się perfekcyjnie z konfiturą z cebuli i sałatką z sosem vinaigrette. Do tego kelner Jan wyjęty prosto z restauracji fine diningowej był na każde moje zawołanie i odpowiadał na wszelkie (czasem bardzo szczegółowe) pytania. Godne polecenia każdemu kto lubi przyjść na pizzę z rodziną czy na romantyczną kolację z narzeczoną. Dziękuję za wspaniale spędzony czas!

1  Dziękujemy, AWisniewski29

Bardzo dziękujemy za tę niezwykle miłą opinię. Cieszymy się widząc, jak wiele radości przyniosła wizyta w naszej restauracji. Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pani Natalia idealna osoba na idealnym stanowisku! Przemiłe podejście do klienta, polecam w 100%! ;)

2  Dziękujemy, Alexandra Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TheLoftAdultsOnly, Kierownik ds. gości, IncredibileOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa! Między innymi poprzez ciepłą atmosferę, wspaniałe doznania smakowe i profesjonalną obsługę dążymy do osiągnięcia maksymalnego poziomu zadowolenia gości naszej restauracji. Zapraszamy ponownie po kolejną dawkę ciepła i dobrego jedzenia!

Incredibile — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Incredibile? Podziel się wrażeniami!