“Świetna restauracja otwarta w nocy”
Incredibile — recenzja

Incredibile
Zamów online
Nr 72 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Głównym atutem jest to, że restauracja jest otwarta całą dobę. Nie znam w Krakowie miejsca, gdzie w godzinach nocnych można zjeść w porządnej restauracji. Obsługa na najwyższym poziomie, piwo prosto z browaru (pyszne Tyskie 14 dniowe), pizza - palce lizać.
Dziękuję również Pani Oli za możliwość wydrukowania biletów lotniczych. Pozdrawiam i na pewno wrócę ☺️

1  Dziękujemy, gogigogson
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TheLoftAdultsOnly, Guest Relation Specialist, IncredibileOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Bardzo dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z pobytu w restauracji i wystawienie opinii. Cieszymy się, że mogliśmy pozytywnie zaskoczyć i spełnić oczekiwania. Zadowolenie naszych Gości to najlepsze wynagrodzenie za trud włożony w pracę.

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Szukając dzisiaj jakiejś przyjemnej restauracji serwującej comfort food natknąłem się na ten nowo otwarty obiekt. Wystrój świeży, industrialny, w środku zdumiewająco przytulny. W menu nie tylko pizza, ale też np. steki, sałatki czy pasty. Po spróbowaniu pizzy margherita muszę przyznać, że mimo wcześniejszych licznych wycieczek do Włoch lepszej pizzy rzymskiej nigdy nie jadłem. Zaskoczony jakością pizzy musiałem spróbować jeszcze steka. Mimo, że z pieca do pizzy, ku mojemu zdziwieniu wyszedł idealny medium rare. Komponuje się perfekcyjnie z konfiturą z cebuli i sałatką z sosem vinaigrette. Do tego kelner Jan wyjęty prosto z restauracji fine diningowej był na każde moje zawołanie i odpowiadał na wszelkie (czasem bardzo szczegółowe) pytania. Godne polecenia każdemu kto lubi przyjść na pizzę z rodziną czy na romantyczną kolację z narzeczoną. Dziękuję za wspaniale spędzony czas!

1  Dziękujemy, AWisniewski29

Bardzo dziękujemy za tę niezwykle miłą opinię. Cieszymy się widząc, jak wiele radości przyniosła wizyta w naszej restauracji. Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Pani Natalia idealna osoba na idealnym stanowisku! Przemiłe podejście do klienta, polecam w 100%! ;)

2  Dziękujemy, Alexandra Ł
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TheLoftAdultsOnly, Kierownik ds. gości, IncredibileOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa! Między innymi poprzez ciepłą atmosferę, wspaniałe doznania smakowe i profesjonalną obsługę dążymy do osiągnięcia maksymalnego poziomu zadowolenia gości naszej restauracji. Zapraszamy ponownie po kolejną dawkę ciepła i dobrego jedzenia!

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jako wielki fan pizzy trafiłem do Incredible, genialna pizza, świetny wystrój, a teraz także rozszerzone menu. Polecam każdemu fanowi pizzy i steków, które się pojawiły teraz w karcie

1  Dziękujemy, 397damianm

Dziękujemy za miłą opinię! Staramy się cały czas rozwijać i mierzyć się z nowymi wyzwaniami, cieszymy się, że nasze stare i nowe pozycje w karcie sprostały Pana oczekiwaniom i zapewniły miło spędzony czas. Nazwanie naszej pizzy najlepszą w Krakowie ogromnie motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy nad doskonaleniem naszych umiejętności. Zapraszamy ponownie w niedalekiej przyszłości!

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy dziś nowy lokal w Krakowie. Restauracja „Incredibile” zachwyca swoim jedzeniem i atmosferą.
Pizza jest wspaniała, staff uśmiechnięty. Ogromnym atutem tego miejsca jest to, że lokal jest otwarty całodobowo.
Chcielibyśmy wyróżnić profesjonalna obsługę naszego kelnera Maćka.
Na pewno to wrócimy!

1  Dziękujemy, Yan H

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa. To dla nas ogromna radość, że możemy przyczyniać się do tak dobrych wrażeń i wspomnień, które mamy nadzieję, pozostaną na dłużej. Dziękujemy raz jeszcze i zapraszamy w niedalekiej przyszłości do ponownej wizyty.

Incredibile — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Incredibile? Podziel się wrażeniami!