“Miłe zaskoczenie”

Psikawka - Psia Kawiarnia
Nr 765 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Opis: Psikawka to pierwsza w Polsce kawiarnia dedykowana miłośnikom psów. Wszystkie czworonogi są u nas mile widziane. W weekendy organujemy akcje adopcyjne z podopiecznymi lokalnych fundacji. Na każdego czworonoga czeka wygodne legowisko i miska wody. Całość uzupełnia sklepik z psim jedzeniem i gadżetami. Oprócz wspaniałych deserów i znakomitej kawy serwujemy również pyszne śniadania oraz lunch'e.

przyciągnęła wyjątkowa nazwa i pieski :) Okazało się , że w środku pysznie, czysto , i miło. Miejsce z misją -na dolnym poziomie trafiliśmy któregoś dnia na zajęcia jogi gdzie właścicielki mogły przyjść z pieskami. z 7 osobową grupą zakwaterowaną w pobliskim Art Deco korzystaliśmy z obiadów i śniadań. Pyszna oferta dla wegetarian, wszystko świeże, duże porcje ( śniadaniowy talerz wege starczył na dwie osoby) ceny niewygórowane ,absolutnie na plus i do polecenia

Dziękujemy, goskas7

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Wspaniałe miejsce dla każdego, dla dzieci, psiaków, a do tego obsługa fantastyczna psiolubna i jedzenie znakomite!

Dziękujemy, Elżbieta D
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Psikawki na śniadanie, które było bardzo smaczne! Lokal faktycznie jest przygotowany do wizyty z futrzakami, chociaż żadnego nie spotkaliśmy. Duża powierzchnia, legowiska, miseczki z wodą dają doskonałą możliwość spędzenia czasu z czworonogami. Bardzo przyjazna obsługa i PRZEPYSZNA kawa godne polecenia. Jedyny minusik jest taki, że dość długo czekaliśmy na jajecznicę jak na pusty lokal.
Poza tym wszystko godne polecenia! ;)

Dziękujemy, KamilK1661
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Przepyszne jedzenie oraz kawa, cudowni Właściciele z pasją, piękny wystrój i na dodatek raj dla wielbicieli Pisaków, a także dla samych Czworonogów. W Psikawce wszystko zachwyca, a atmosfera tam panująca jest niepowtarzalna. Właściciele doskonale wiedzą co robią, a Psia kawiarnia jest naprawdę cudownym miejscem do spotkań właścicieli piesków i integracji. Duży nacisk położony jest na szacunek dla psów, nie są one traktowane jak eksponaty w zoo, tylko jak prawdziwi Klienci, mający swoje wymagania (które nota bene są spełnione w 100 %). Miałam okazję skosztować tam wytrawnych gofrów, tarty i kawy i wszystko to było przepyszne! Warto wybrać się do Psikawki także dla samego jedzenia!

Dziękujemy, Kasia E
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nazwa jest lekko myląca, bo nie ma tam psów na miejscu (z tego co zrozumiałam są tylko w weekendy). Natomiast na co dzień można spotkać psy tylko jeśli ktoś akurat swojego przyprowadzi, ale zwykle i tak jest choć jeden. Poza tym to przyjemne miejsce. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Można pożyczyć gry planszowe. Wszyscy są bardzo sympatyczni. Polecam ciasta-pyszne. Ciekawy pomysł na kawiarnie. Warto zobaczyć.

1  Dziękujemy, kaziol

Psikawka - Psia Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Psikawka - Psia Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!