po prostu rewelka

Byłem z ekipą I raz, spotkanie klasowe, nowe miejsce na mapie Krakowa, gdzie można dobrze zjeść... Przeczytaj więcej

MarcinM1004
Godne polecenia!

Niewiele jest miejsc na mapie Krakowa, gdzie można odpocząć w godzinach popołudniowych, dobrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2019
Marcin P

Zrecenzowano: 2 września 2019

Świetne miejsce na drinka czy piwko, blisko rynku. Klimatyczne wnętrze, stara cegła, wielki smok zawieszony pod sufitem i duzy wybór alkoholi.

Dziękujemy, KubaM151
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Do największych zalet tego miejsca należy piękny, przestronny ogródek na dziedzińcu kamienic. Poza tym polecam koktajle oraz grill. Próbowałam vege feast i jedzenie było pyszne. Dwa razy byłam tam na fajnej imprezie Stand-up Comedy, gdzie prezentują się komicy z różnych krajów. Polecam!

Dziękujemy, natalia63
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Bardzo klimatycznie zaaranżowany, przyjemny ogródek. Ciekawe drinki i beer drinki (!), uśmiechnięta, pomocna obsługa, międzynarodowe towarzystwo i bardzo przyzwoite jedzenie z grilla/pieca (burger, żeberka, warzywa, ziemniak, kukurydza). Będę tu wracać :)

1  Dziękujemy, aga_k_krk
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Jedno z nowszych miejsc na mapie Krakowa - bardzo klimatycznie, ogródek w sezonie letnim jest świetną sprawą, dodatkową zaletą jest to, że nie jest on położony od strony ulicy, dzięki czemu w lokalu jest spokój. Drinki przepyszne, grill również.

Dziękujemy, krzysztofd581
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Mr. Vavelsky pojawił się na mapie Krakowa stosunkowo niedawno, ale było to wejście z przytupem. Klimatyczny Pub z karaoke dostarczył mi wiele zabawy, przemiła obsługa, świetne piwo i wykwintne drinki. Wisienką na torcie w pubie są olbrzymie telewizory na których pokazywane są najważniejsze wydarzenia sportowe. Polecam każdemu wybrać się z przyjaciółmi na niezapomniany wieczór.

Od paru miesięcy można zrelaksować się również w ogródku , świetne klimatyczne miejsce, są leżaczki , są miejsca z wygodnymi poduszkami, są tradycyjne stoliki, każdy znajdzie coś dla siebie. Urocze uśmiechnięte kelnerki od samego wejścia otoczą nas zainteresowaniem, czułem się bardzo komfortowo.Oprócz alkoholu z najwyższej półki, drinków i napojów możemy zamówić jedzenie z niesamowitego grilla o wyglądzie i gabarytach małej lokomotywy :) Karta jest zgrabna , ceny są bardzo przystępne - burgery, dania vege, steki , żeberka, pastrami czy grillowane warzywa. U mnie wybór padł na przepysznego burgera z bekonem. palce lizać. Reasumując polecam każdemu kto chce się zrelaksować, odpocząć , poimprezować lub po prostu chce coś zjeść. 10/10 Cudowne miejsce

Dziękujemy, Urughay24