po prostu rewelka

Byłem z ekipą I raz, spotkanie klasowe, nowe miejsce na mapie Krakowa, gdzie można dobrze zjeść... Przeczytaj więcej

MarcinM1004
Godne polecenia!

Niewiele jest miejsc na mapie Krakowa, gdzie można odpocząć w godzinach popołudniowych, dobrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2019
Marcin P

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Jedno z nowszych miejsc na mapie Krakowa - bardzo klimatycznie, ogródek w sezonie letnim jest świetną sprawą, dodatkową zaletą jest to, że nie jest on położony od strony ulicy, dzięki czemu w lokalu jest spokój. Drinki przepyszne, grill również.

Dziękujemy, krzysztofd581
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Mr. Vavelsky pojawił się na mapie Krakowa stosunkowo niedawno, ale było to wejście z przytupem. Klimatyczny Pub z karaoke dostarczył mi wiele zabawy, przemiła obsługa, świetne piwo i wykwintne drinki. Wisienką na torcie w pubie są olbrzymie telewizory na których pokazywane są najważniejsze wydarzenia sportowe. Polecam każdemu wybrać się z przyjaciółmi na niezapomniany wieczór.

Od paru miesięcy można zrelaksować się również w ogródku , świetne klimatyczne miejsce, są leżaczki , są miejsca z wygodnymi poduszkami, są tradycyjne stoliki, każdy znajdzie coś dla siebie. Urocze uśmiechnięte kelnerki od samego wejścia otoczą nas zainteresowaniem, czułem się bardzo komfortowo.Oprócz alkoholu z najwyższej półki, drinków i napojów możemy zamówić jedzenie z niesamowitego grilla o wyglądzie i gabarytach małej lokomotywy :) Karta jest zgrabna , ceny są bardzo przystępne - burgery, dania vege, steki , żeberka, pastrami czy grillowane warzywa. U mnie wybór padł na przepysznego burgera z bekonem. palce lizać. Reasumując polecam każdemu kto chce się zrelaksować, odpocząć , poimprezować lub po prostu chce coś zjeść. 10/10 Cudowne miejsce

Dziękujemy, Urughay24
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo fajne, warte odwiedzenia! Byłam zaskoczona,że w samym centrum zatłoczonego w sezonie letnim Starego Miasta można znaleźć tak spokojne i jednocześnie pełne życia miejsce:)
Polecam pyszne jedzenie z grilla! Następnym razem wpadnę na te niespotykane płonące szoty,bo przyciągnęły wzrok niesamowicie :)

Dziękujemy, Magda D
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Mr. Vavelski odwiedziedzam regularnie! Najpierw odwiedzalam nowo otworzony pub, z bardzoo ciekawymi, płonącymi drinkami , swietną muzyką oraz atmosferą tworzoną przez młody i energiczny zespół, który tam pracuje!❤️
Co więcej, oprócz pubu, czas można spędzić na chilloucie w klimatycznym ogródku, z świetnymi burgerami, muzyką na żywo oraz bardzo ciekawymi evenatami organizowanymi w tym miejscu.
Widać, że jest to obiekt zaprojektowany z świetnym pomysłem, prowadzony z zaangażowaniem zarówno właścicieli jak i zespołu, gdzie każdy poczuje się swobodnie i spędzi świetny czas!

Dziękujemy, PatrycjaD464
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Mr.Vavelski odwiedziłam wraz z mężem i dziećmi podczas niedzielnego wypadu do Krakowa, z polecania córki. Nie zawiedlismy się! Przepyszne,kolorowe drinki w bardzo dobrych cenach (przekładających się na ich jakość)!
Spróbowalismy serwowanych tam burgerów i szczerze mówiąc były to jedne z najlepszych które kiedykolwiek jedliśmy a do tego wszystkiego muzyka na żywo, klimatyczny nastrój i życzliwa,młoda obsługa.
Gorąco POLECAM!!

Dziękujemy, MartaaaD