po prostu rewelka

Byłem z ekipą I raz, spotkanie klasowe, nowe miejsce na mapie Krakowa, gdzie można dobrze zjeść... Przeczytaj więcej

MarcinM1004
Godne polecenia!

Niewiele jest miejsc na mapie Krakowa, gdzie można odpocząć w godzinach popołudniowych, dobrze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 września 2019
Marcin P

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo fajne, warte odwiedzenia! Byłam zaskoczona,że w samym centrum zatłoczonego w sezonie letnim Starego Miasta można znaleźć tak spokojne i jednocześnie pełne życia miejsce:)
Polecam pyszne jedzenie z grilla! Następnym razem wpadnę na te niespotykane płonące szoty,bo przyciągnęły wzrok niesamowicie :)

Dziękujemy, Magda D
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Mr. Vavelski odwiedziedzam regularnie! Najpierw odwiedzalam nowo otworzony pub, z bardzoo ciekawymi, płonącymi drinkami , swietną muzyką oraz atmosferą tworzoną przez młody i energiczny zespół, który tam pracuje!❤️
Co więcej, oprócz pubu, czas można spędzić na chilloucie w klimatycznym ogródku, z świetnymi burgerami, muzyką na żywo oraz bardzo ciekawymi evenatami organizowanymi w tym miejscu.
Widać, że jest to obiekt zaprojektowany z świetnym pomysłem, prowadzony z zaangażowaniem zarówno właścicieli jak i zespołu, gdzie każdy poczuje się swobodnie i spędzi świetny czas!

Dziękujemy, PatrycjaD464
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Mr.Vavelski odwiedziłam wraz z mężem i dziećmi podczas niedzielnego wypadu do Krakowa, z polecania córki. Nie zawiedlismy się! Przepyszne,kolorowe drinki w bardzo dobrych cenach (przekładających się na ich jakość)!
Spróbowalismy serwowanych tam burgerów i szczerze mówiąc były to jedne z najlepszych które kiedykolwiek jedliśmy a do tego wszystkiego muzyka na żywo, klimatyczny nastrój i życzliwa,młoda obsługa.
Gorąco POLECAM!!

Dziękujemy, MartaaaD
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Świetne miejsce, super klimat i niesamowita obsługa. Wszystko na swoim miejscu i na wysokim poziomie. Jakis czas temu organizowałem tam urodziny i mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce. Drinki bardzo dobre, muzyka zawsze trafiona. polecam :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, serczoon
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Super miejsce, niepowtarzalny klimat oraz świetna obsługa. Polecam każdemu kto lubi pyszne drinki oraz dobrą zabawę.

Dziękujemy, klimek1011