Być Tajnym Agentem - Gra Terenowa

Mikołaj L
Niestandardowa rozrywka

PAlaBob

Świetna gra terenowa, w której wcielamy się w rolę tajnych agentów na misji, pomysłowe zastosowanie technologii augmented reality do zagadek. Wymaga niecodziennego myślenia i kreatywności, oferując świetną zabawę ze znajomymi. Polecam 9.5/10

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Mikołaj L

Nigdy wcześniej nie grałam w coś, co angażuje zarówno technologię, jak i zwiedzanie Krakowa (co, swoją drogą, stanowi dobry pretekst do poznania kilku ciekawych miejsc ;)). Świetna opcja zarówno dla tych, co w Krakowie się wychowali, jak i dla turystów. :D

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, PAlaBob
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Escape C, EscapeCity Team , EscapeCityOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

PAlaBob,
dziękujemy za miłe słowa dot. połączenia zwiedzania Krakowa z technologią, czyli grą Mindfall po mieście.
Tak potwierdzamy, że wyzwanie może podjąć mieszkaniec dawnej stolicy Polski, jak i turysta :) Gratuluję podjęcia wyzwania i zapraszamy na inne przygody pełne zagadek.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Super pomysł na grę po całym Krakowie :) Bawiłyśmy się świetnie, próbując rozwiązać ciekawe zadania!

Dziękujemy, fakeesouls

Fakeesouls,
super, że świetnie bawiłyście się podczas gry miejskiej. Kraków potrzebował bohaterów :)
Zapraszamy i na nasze stacjonarne gry typu escape room.

Do zobaczenia,
z pozdrowieniami,

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Kilka dni temu zrobiłyśmy tutaj wieczór panieński ! Serdecznie polecamy, było super zabawnie ! Rywalizowałyśmy ze sobą, a każda zagadka nakręcała nas coraz bardziej. Zrobiłyśmy sobie niezły wycisk, ale wszystkie dały radę ! Polecamy każda z dziewczyn na końcu atrakcji mówiła ze są mega zadowolone ze właśnie ta atrakcje wybrałyśmy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Patrycja B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Escape C, zespół EscapeCity , EscapeCityOdpowiedź udzielona 6 lipca 2019

Patrycjo B.
ogromnie dziękujemy, że napisałaś kilka słów o atrakcji wieczoru panieńskiego w Krakowie.
Cieszymy się, że zdecydowałyście się na grę miejską z AR. Potwierdzamy, że zagadki są zróżnicowane i w miarę ich rozwiązywanie rośnie adrenalina. Super, że dobrze bawiłyście się tego wieczoru z nami.

Wszystkiego dobrego dla całej drużyny Panny Młodej i jej świadkowej!

Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Z usługi skorzystała grupa 9 letnich dziewczynek. Bawiły się doskonale. Bardzo zaangażowały się w zabawę i nawet 30 stopniowy upał ich nie zraził :-)
Obsługa (w postaci pani Magdy)- wzorowa!
Rekomendujemy to miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, kosmider79

Cudowne dziewczynki i fantastyczna mama. Miałyście małe wyzwanie, bo był upał, jednak jesteście niezwykłą drużyną. Humory, zaangażowanie to Wasze mocne strony. Dziękujemy za docenienie gry Magiczny Portal i obsługi EcapeCity. Lubimy pomagać i bawić się na całego :)

Będzie nam miło, jak odwiedzicie nas ponownie