Kraków

“Restauracja doskonala”
Karmela — recenzja

Karmela
Nr 336 wśród 2 107 Restauracje (Kraków)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Stare Miasto
Zrecenzowano 11 września 2019

Restauracja bardzo tania w samym centrum Krakowa.Obsluga bardzo sympatyczna.Jedzenie wyśmienite,zwłaszcza pierogi.Zdecydowanie polecam

1  Dziękujemy, Asienka123

Zrecenzowano 22 lipca 2019

Obsługa normalna, reszta niestety nie.
Żurek smakował jak z proszku i długo czekaliśmy, na drugie danie niestety czekaliśmy ponad godzinę przy pustej sali brak zainteresowania kelnera
Słabe jedzenie

Dziękujemy, Elzbieta R
Zrecenzowano 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Karmeli trafiliśmy zachęceni szyldem "kuchnia domowa". Na miejscu okazało się, że zestawy lunchowe są po 17zł (z zupą po 20). Bardzo fajne było to, że można było sobie wybrać spośród kilku dostępnych, więc każdy może znaleźć coś dla siebie.
W zasadzie po raz pierwszy naprawdę czułam, że jedzenie przygotowane zostało w całości zaraz przed podaniem, ziemniaki były gorące, kotlel aż parował. Gdyby było lepiej doprawione to byłoby super. Ale jak za taką cenę to nie ma się do czego przyczepić. Porcje duże, świeże. Nawet ktoś bardzo głodny spokojnie się naje :)

Dziękujemy, Magdalena R
Zrecenzowano 2 września 2018

Restauracja znajduje się "na tyłach" budynku Pillows Party Hostel, bardzo dobra polska kuchnia, ogródek, duże porcje, niskie ceny, personel bardzo ogarnięty, profesjonalny.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 173kuba
Zrecenzowano 29 marca 2018

Bardzo tania, dobra kawa i pyszna gęsta czekolada z chilli. Szybka obsługa. Lokalizacja w samym centrum Krakowa. Miejsce warte polecenia.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, diarmida

Karmela — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karmela? Podziel się wrażeniami!