“Gorąco polecam!”
Bistro Durum — recenzja

Bistro Durum
Nr 497 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 1 września 2019

Przemiła i bardzo profesjonalna kelnerka. Wszystkie zamówione przez nas dania (parppadelle, zupa krem z pomidorów oraz jedna z sałatek) były przepyszne. Z pewnością jeszcze nie raz tam wrócimy. Serdecznie polecamy!

Dziękujemy, ZuzaW30
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Bistro DurumOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy bardzo i zapraszamy serdecznie!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Jak w tytule - zamówiliśmy pierogi ruskie i z mięsem i... odpłynąłem w inny wymiar doznań estetycznych... ;-) Oczywiście, doniesiono mi również, że pierogi z mięsem także bardzo smakowały.
Tak pysznych i tak dobrze podanych pierogów nie jadłem nigdzie indziej (można poza Lwowem). Wreszcie w Stołecznym Królewskim Mieście Krakowie można zjeść ruskie jak w domu: ze śmietaną, skwarkami i cebulką. Od lat wręcz pasjonuję się tym daniem i dzięki Bistro Durum będę miał okazję przekraczać bramy ekstazy smakowej.
Naturalnie, jestem ciekawy również innych dań z karty. Niniejsza recenzja jest impulsywnym i spontanicznym "przelaniem na papier" euforycznego szczęścia, które zagościło w moich kubkach smakowych po wielu latach bezowocnych poszukiwań i ciągłych rozczarowań. A przecież to tylko prozaiczne ruskie... ;-)

Dziękujemy, Adrian_Markowski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Bistro DurumOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy ślicznie! Te słowa tak dużo dla nas znaczą <3 Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli zaczarować Cię smakiem!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Uwielbiam to miejsce!
Bardzo kreatywne podejście do pierogów i totalnie odczarowanie ich formy - pięknie, elegancko podane, dobrze doprawione, z cudownymi nadzieniami.
Nigdy wcześniej nie jadłam np. pierogów z kaszanką lub białą kiełbasą (ta żurkowa dekonstrukcja po prostu miażdży!). Do moich faworytów dołączyły ostatnio również pierogi z baraniną i wędzonym ziemniakiem - pycha!
Serdecznie polecam to miejsce!

Dziękujemy, theempyrean

Dziękujemy bardzo! Mamy nadzieję, że będziemy mogli zaskoczyć Cię jeszcze niejeden raz smakami naszych dań ;)

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Przepyszne, pięknie podane pierogi, fantastyczny krem z pomidorów. Świetna, uśmiechnięta obsługa. Normalne ceny i świetna lokalizacja.
Miejsce dobre na wyjście ze znajomymi, rodziną, w parze czy nawet samemu ;)
Polecam

Dziękujemy, Yummylover93
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Bistro DurumOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dziękujemy najpiękniej! Bardzo się cieszymy, że wszystko Ci się podobało i smakowało! Zapraszamy do odwiedzin - mamy nadzieję, że jeszcze nieraz będziemy mogli pozytywnie zaskoczyć Cię naszymi daniami ;)

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne pierogi z twarogiem i ziemniakami i wędzonym oscypkiem. Smaczne pierogi z baraniną jedynie sos jogurtowe miętowy smakował sztucznie. Bardzo mila i sympatyczna obsługa. Polecam.

Dziękujemy, BoskaJakuboska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Bistro DurumOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dziękujemy serdecznie! Cieszymy się, że smakowało! Jeśli chodzi o sos to robimy go sami i nie ma w nim sztucznych dodatków ;) Mamy nadzieję, że będziemy mogli Panią gościć ponownie!

Bistro Durum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro Durum? Podziel się wrażeniami!