“Pierogowo- makaronowy raj”
Bistro Durum — recenzja

Bistro Durum
Nr 496 wśród 2 105 Restauracje (Kraków)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Uwielbiam to miejsce!
Bardzo kreatywne podejście do pierogów i totalnie odczarowanie ich formy - pięknie, elegancko podane, dobrze doprawione, z cudownymi nadzieniami.
Nigdy wcześniej nie jadłam np. pierogów z kaszanką lub białą kiełbasą (ta żurkowa dekonstrukcja po prostu miażdży!). Do moich faworytów dołączyły ostatnio również pierogi z baraniną i wędzonym ziemniakiem - pycha!
Serdecznie polecam to miejsce!

Dziękujemy, theempyrean
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Bistro DurumOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo! Mamy nadzieję, że będziemy mogli zaskoczyć Cię jeszcze niejeden raz smakami naszych dań ;)

Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Przepyszne, pięknie podane pierogi, fantastyczny krem z pomidorów. Świetna, uśmiechnięta obsługa. Normalne ceny i świetna lokalizacja.
Miejsce dobre na wyjście ze znajomymi, rodziną, w parze czy nawet samemu ;)
Polecam

Dziękujemy, Yummylover93
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Bistro DurumOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2019

Dziękujemy najpiękniej! Bardzo się cieszymy, że wszystko Ci się podobało i smakowało! Zapraszamy do odwiedzin - mamy nadzieję, że jeszcze nieraz będziemy mogli pozytywnie zaskoczyć Cię naszymi daniami ;)

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne pierogi z twarogiem i ziemniakami i wędzonym oscypkiem. Smaczne pierogi z baraniną jedynie sos jogurtowe miętowy smakował sztucznie. Bardzo mila i sympatyczna obsługa. Polecam.

Dziękujemy, BoskaJakuboska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Bistro DurumOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dziękujemy serdecznie! Cieszymy się, że smakowało! Jeśli chodzi o sos to robimy go sami i nie ma w nim sztucznych dodatków ;) Mamy nadzieję, że będziemy mogli Panią gościć ponownie!

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre pierogi ruskie, sympatyczna obsługa, ale trochę za drogo jak na serwowaną porcję. Alternatywą są zestawy zupa/przystawka i danie główne w stałej cenie. Bardzo dobra beza na deser.

Dziękujemy, JurreSilbi
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Bistro DurumOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Dziękujemy i cieszymy się, że Ci smakowało! Jeżeli chodzi o cenę to odpowiada ona wysokiej jakości produktów, których używamy w naszej kuchni - często od lokalnych dostawców. Mamy nadzieję, że będziemy mogli gościć Cię jeszcze w naszym bistro i niejednokrotnie zaczarować smakiem!

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre pierogi, ciasto idealne. Minus za małe porcje. Sympatyczna obsługa i przyjemny wystrój.

Dziękujemy, micha_pV5637BU
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jedling M, Kierownik ds. PR, Bistro DurumOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Dziękujemy serdecznie za recenzję! Cieszymy się, że pierogi smakowały, bo to nasza chluba! Jeżeli chodzi o porcję, to dostosowaliśmy porcję do oczekiwania Gości naszego bistro, którzy mówili na początku, że porcje są za duże. Przy nastepnej wizycie polecam spróbowania naszych przystawek lub deseru! Dziękujemy jeszcze raz i mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!

Bistro Durum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bistro Durum? Podziel się wrażeniami!