“Sama nazwa pracowni mówi wszystko :)”

Galeria Tortów Artystycznych
Nr 27 wśród 91 Desery (Kraków)
Okolica: Kazimierz
Okolica: Kazimierz

Ciężko opisać słowami, trzeba samemu spróbować. Odbierając tez zamowienia na Ruczaju masz gratis pozytywna energię :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Colarz

Zrecenzowano 30 maja 2019

Torty są wyszukane, ale mało smaczne i baardzo drogie. Niestety próbowałyśmy juz kilkukrotnie różnych torcików i żaden nie był adekwatny do ceny pod kątem smaku. Wygląd i samo wykonanie tortu na wysokim poziomie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Asia T
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ciastko z GTA dostaje maksymalna ilość punktów w moim osobistym rankingu i tym sposobem zajmuje pierwsze w miejsce w kategorii ciastka 2019.

Dziękujemy, 861magdap
Zrecenzowano 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrze że takie miejsce jest na słodkiej mapie Krakowa. Rewelacyjne słodkości w nieoczywistych smakach. Zaskakujace połaczenia różnych faktur od delikatnych kremowych mas po chrupiace a wręcz strzelajace między zębami elementy. Słodkości wystawione w ladzie bez opisów (opisy z cenami sa zebrane razem na górze lady) ale mistrz cukiernik dla każdego klienta wychodzi zza lady i objaśnia smaki poszczególnych deserów. Napoje i ciasta do stolików podaje obsługa. Bardzo dobre kawy i rozgrzewajaca herbata. Jak na takie pyszności ceny bardzo przystępne - ok 8-10 zł za kawałek. Niestety lokalowi przydałby się mały remont. POLECAM

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, I5707KTandrewp
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dużo dobrego słyszałam o tym miejscu. Kiedyś przechodząc obok postanowiłam sprawdzić czy to prawda. Wzięłam ptysia (eklera) z orzechami. Smak był w porządku, chociaż wyczuwałam delikatny smak spalenizny, może od podprażenia orzechów. Niestety ciastko musiało stać długo w witrynie co również było czuć, krem był wyschnięty, samo ciasto też było suche.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, milcowna

Galeria Tortów Artystycznych — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie

Kraków, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Galeria Tortów Artystycznych? Podziel się wrażeniami!