Zauwa偶yli艣my, 偶e u偶ywasz nieobs艂ugiwanej przegl膮darki. Witryna TripAdvisor mo偶e nie by膰 wy艣wietlana poprawnie.Obs艂ugiwane s膮 nast臋puj膮ce przegl膮darki:
Krak贸w
Wyr贸偶nione recenzje
supeer

fajne miejsce do sp臋dzenia czasu, zar贸wno dla wi臋kszych jak i mniejszych grup oraz bardzo mi艂a... Przeczytaj wi臋cej

Zrecenzowano 3 dni temu
Renata S
Super!

Super miejsce, tory bardzo fajne na r贸偶nym poziomie trudno艣ci, a flurescencyjne farbki dodaj膮 uroku... Przeczytaj wi臋cej

Zrecenzowano 4 dni temu
Wi臋cej j臋zyk贸w
Oceny podr贸偶nych
Zobacz opinie podr贸偶nych:
16 z 21 w艣r贸d 484 recenzji

Miejsce z (naprawd臋!) kosmicznym wystrojem, tory s膮 dobrze rozplanowane i fajnie si臋 na nich gra. Obs艂uga sympatyczna i pozytywnie zakr臋cona. Natomiast z minus贸w - lokal jest bardzo ma艂y jak na ilo艣膰 wpuszczanych os贸b, co w po艂膮czeniu z g艂o艣n膮 muzyk膮 (serio 艣ciszcie to, b臋dzie o wiele przyjemniej) robi przyt艂aczaj膮ce wra偶enie. Nie wiem, mo偶e trafili艣my na z艂y moment, ale kolejki do tor贸w, ci膮gle przeciskaj膮cy si臋 obok ludzie i gwar uniemo偶liwiaj膮cy komunikacj臋 nieco psuj膮 zabaw臋. A szkoda, bo lokal ma naprawd臋 du偶y potencja艂.

Dzi臋kujemy, Micha艂 D
Ta recenzja jest prywatn膮 opini膮 cz艂onka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano 4 tygodnie(-i) temu z urz膮dze艅 przeno艣nych

Minigolf, Gry (Przegra艂em cztery razy w Jendze :D), mi艂a atmosfera, dobrze sp臋dzony czas i super obs艂uga,, dzi臋ki Jakub!

Dzi臋kujemy, jancB5857SD
Zrecenzowano 4 tygodnie(-i) temu z urz膮dze艅 przeno艣nych

Bardzo polecam. Mi艂a atmosfera podczas gry w minigolf'a. Bardzo mi艂a obs艂uga (Jakub). Bardzo polecam

Dzi臋kujemy, kamil_472
Zrecenzowano 4 tygodnie(-i) temu z urz膮dze艅 przeno艣nych

Bardzo przyjemne miejsce. Klimatyczne neony i gwiazdy na 艣cianach. Pierwszy raz spr贸bowa艂am minigolfa i bardzo mi si臋 spodoba艂o.
Pozdrawiam obs艂ug臋 Jacoba i Simona :)

Dzi臋kujemy, ErciaTheSeal
Zrecenzowano 4 tygodnie(-i) temu z urz膮dze艅 przeno艣nych

Super zabawa i przednie miejsce do zabawy dla ka偶dego. Zdecydowanie polecam. Mo偶na wpa艣膰 w 2 osoby jak i wi臋kszej paczce ;)

Dzi臋kujemy, Pioter94
Wy艣wietl wi臋cej recenzji