Niezwykle miejsce skryte w sercu Krakowa

Rewelacyjna obsługa i to się bardzo ceni. 13.10.2019r. był przeuroczy Pan, który wszystko nam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
KasiaS1446
spoczko

Sympatyczne miejsce w świetnej lokalizacji, dobre na wizytę na ok. 2h (w tym czasie zdąży się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
nocotypowiesz
Kraków, Polska

Bardzo polecam. Miła atmosfera podczas gry w minigolf'a. Bardzo miła obsługa (Jakub). Bardzo polecam

Dziękujemy, kamil_472

Bardzo przyjemne miejsce. Klimatyczne neony i gwiazdy na ścianach. Pierwszy raz spróbowałam minigolfa i bardzo mi się spodobało.
Pozdrawiam obsługę Jacoba i Simona :)

Dziękujemy, ErciaTheSeal

Super zabawa i przednie miejsce do zabawy dla każdego. Zdecydowanie polecam. Można wpaść w 2 osoby jak i większej paczce ;)

Dziękujemy, Pioter94

Świetna obsługa i ciekawy sposób na spędzenie wolnego popołudnia, dla dzieci i dorosłych polecam!

Dziękujemy, paulina m

Przyszliśmy na chwilę, zostalismy na dłużej. Idąc tam. Myślałem, że będziemy mieć rozrywke na 2h max. Zostaliśmy 3x dłużej. Bardzo fajna atmosfera, miejsce niewielki co tylko sprzyja integracji z innymi graczami :D do tego wszystkiego Jakub, który o nas zadbał i umilil ten wieczór. Na pewno wrócimy

Dziękujemy, Kamil D