Kraków
supeer

fajne miejsce do spędzenia czasu, zarówno dla większych jak i mniejszych grup oraz bardzo miła... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Renata S
Super!

Super miejsce, tory bardzo fajne na różnym poziomie trudności, a flurescencyjne farbki dodają uroku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
salamandra1379

Bardzo przyjemne miejsce. Klimatyczne neony i gwiazdy na ścianach. Pierwszy raz spróbowałam minigolfa i bardzo mi się spodobało.
Pozdrawiam obsługę Jacoba i Simona :)

Dziękujemy, ErciaTheSeal

Super zabawa i przednie miejsce do zabawy dla każdego. Zdecydowanie polecam. Można wpaść w 2 osoby jak i większej paczce ;)

Dziękujemy, Pioter94

Świetna obsługa i ciekawy sposób na spędzenie wolnego popołudnia, dla dzieci i dorosłych polecam!

Dziękujemy, paulina m

Przyszliśmy na chwilę, zostalismy na dłużej. Idąc tam. Myślałem, że będziemy mieć rozrywke na 2h max. Zostaliśmy 3x dłużej. Bardzo fajna atmosfera, miejsce niewielki co tylko sprzyja integracji z innymi graczami :D do tego wszystkiego Jakub, który o nas zadbał i umilil ten wieczór. Na pewno wrócimy

Dziękujemy, Kamil D

Nieziemskie miejsce, bardzo przyjemny klimat i dobra zabawa- tak w skrócie mogę opisać moje wrażenia z tej miejscówki. Zastałam również milutką obsługę, Jakub wszystko mi pokazał i stworzył sympatyczną atmosferę dla mnie i znajomych. Polecam serdecznie!

Dziękujemy, kornikgomez