Zapisz
Polecam!

Bardzo fajne miejsce i miła obsługa - bardzo sympatyczna pani Ewa świetnie wytłumaczyła zasady gry... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 października 2020
Odyseja1602
Polecam!

Gorąco polecam!! Super zabawa, świetny klimat w samym centrum Krakowa, na pewno będę tu wracać... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 października 2020
majaw501

Zrecenzowano: 12 września 2019

super personel, fajna zabawa, coś innego niż typowy pub. Polecam sprobowac jesli jestescie w okolicy.

1  Dziękujemy, Nikola L
Zrecenzowano: 11 września 2019

Można miło spędzić czas, grając w golfa albo w jedną z gier rozmieszczonych na stolikach. Są też piłkarzyki i cymbergaj. Obsługa bardzo pomocna i miła (Pozdrawiam Szymon!)

1  Dziękujemy, Zakrax
Zrecenzowano: 9 września 2019

Mieszkam dosyć blisko tego miejsca, więc przechodzę obok niemalże codziennie. Od dawna wzbudzało ono moją ciekawość ze względu na przyciągające oko wejście i orbitowanie (pun intended) wokół oryginalnej tematyki (ciężko znaleźć w Krakowie podobne miejsce), dlatego też wczoraj postanowiłem zobaczyć jak całość wygląda w praktyce. Poszliśmy tam bez większych oczekiwań, bo było to raczej jedno z takich casualowych wyjść, ale koniec końców bawiliśmy się naprawdę nieźle, mimo że nam obojgu brak jakichkolwiek umiejętności manualnych, które umożliwiałyby nam wbicie piłeczki w czasie właściwym średnio rozgarniętej osobie x)
Pozdrawiam gorąco również pracującego tam Jakuba, który okazał się nieocenioną pomocą.

2  Dziękujemy, Lofja
Zrecenzowano: 8 września 2019

rewelacyjne miejsce do ciekawego i aktywnego spędzenia czasu z odrobiną rywalizacji w tle z partnerem jak i grupą znajomych, znalezione przez przypadek, zdecydowanie polecam i na pewno odwiedzę ponownie! Pan Jakub super sympatyczny i pomocny!

1  Dziękujemy, aga542
Zrecenzowano: 7 września 2019

Serdecznie polecam, świetne miejsce, dobre zimne piwko. Wszystko dopięte na ostatni guzik, fluorescencyjne farbki, fajne tory.

1  Dziękujemy, 901sylwia