Niezwykle miejsce skryte w sercu Krakowa

Rewelacyjna obsługa i to się bardzo ceni. 13.10.2019r. był przeuroczy Pan, który wszystko nam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
KasiaS1446
spoczko

Sympatyczne miejsce w świetnej lokalizacji, dobre na wizytę na ok. 2h (w tym czasie zdąży się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
nocotypowiesz
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 8 września 2019

rewelacyjne miejsce do ciekawego i aktywnego spędzenia czasu z odrobiną rywalizacji w tle z partnerem jak i grupą znajomych, znalezione przez przypadek, zdecydowanie polecam i na pewno odwiedzę ponownie! Pan Jakub super sympatyczny i pomocny!

1  Dziękujemy, aga542
Zrecenzowano: 7 września 2019

Serdecznie polecam, świetne miejsce, dobre zimne piwko. Wszystko dopięte na ostatni guzik, fluorescencyjne farbki, fajne tory.

1  Dziękujemy, 901sylwia
Zrecenzowano: 5 września 2019

Super miejsce, robię wrażenie i fajnie tam spędzić czas! Bardzo miły kolega, który tam pracuje (jaki ma Westa) ;)

1  Dziękujemy, OlgaZ1292
Zrecenzowano: 3 września 2019

Bardzo fajnie spędzony czas, a duża w tym zasługa obsługi. Ukłony w stronę Kuby!
Oprócz mini golfa, można pograć w piłkarzyki czy jengę. Świetny klimat i wystrój

Dziękujemy, Julka_szy
Zrecenzowano: 2 września 2019

Bardzo polecam to miejsce! Mega dobrze się bawiłam, na pewno tu wrócę. Ekipa, która tam pracuje- Jakub i Ola nie do zastąpienia.

Dziękujemy, Menia1508