Zabawa

Fajna zabawa i miło spędzony czas, a obsługa i zaangażowanie Kuby na najwyższym poziomie. Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Michał S
Świetne miejsce !

Serdecznie polecam to miejsce, super opcja na spotkanie ze znajomymi. Klub niewielki, ale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Paulina N

Zrecenzowano: 7 września 2019

Serdecznie polecam, świetne miejsce, dobre zimne piwko. Wszystko dopięte na ostatni guzik, fluorescencyjne farbki, fajne tory.

1  Dziękujemy, 901sylwia
Zrecenzowano: 5 września 2019

Super miejsce, robię wrażenie i fajnie tam spędzić czas! Bardzo miły kolega, który tam pracuje (jaki ma Westa) ;)

1  Dziękujemy, OlgaZ1292
Zrecenzowano: 3 września 2019

Bardzo fajnie spędzony czas, a duża w tym zasługa obsługi. Ukłony w stronę Kuby!
Oprócz mini golfa, można pograć w piłkarzyki czy jengę. Świetny klimat i wystrój

Dziękujemy, Julka_szy
Zrecenzowano: 2 września 2019

Bardzo polecam to miejsce! Mega dobrze się bawiłam, na pewno tu wrócę. Ekipa, która tam pracuje- Jakub i Ola nie do zastąpienia.

Dziękujemy, Menia1508
Zrecenzowano: 2 września 2019

Ciekawe miejsce do spędzenia wolnego czasu w Krakowie! Dodatkowo mega przemiła obsługa Jacob i Ola

Dziękujemy, martynellq