Zabawa

Fajna zabawa i miło spędzony czas, a obsługa i zaangażowanie Kuby na najwyższym poziomie. Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Michał S
Świetne miejsce !

Serdecznie polecam to miejsce, super opcja na spotkanie ze znajomymi. Klub niewielki, ale... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Paulina N

Zrecenzowano: 2 września 2019

Bardzo polecam to miejsce! Mega dobrze się bawiłam, na pewno tu wrócę. Ekipa, która tam pracuje- Jakub i Ola nie do zastąpienia.

Dziękujemy, Menia1508
Zrecenzowano: 2 września 2019

Ciekawe miejsce do spędzenia wolnego czasu w Krakowie! Dodatkowo mega przemiła obsługa Jacob i Ola

Dziękujemy, martynellq
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne tory dla początkujących jak i zaawansowanych graczy! Zimne piwko! Wystrój wręcz galaktyczny! Najlepsza ekipa: Jakub i Ola!

Dziękujemy, dawidp818
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Wielkie dzięki dla Grześka za dobrą zabawę. Cała grupa była zadowolona. Fluorescencyjne kolory dodają wszystkiemu smaczka :)

Dziękujemy, IvoN68
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Liczę tylko na to, że pub będzie się rozwijał i powstaną nowe, interesujące dołki - może coś z elementami ruchomymi? :)

Dziękujemy, ANB1986