Zapisz
Polecam!

Bardzo fajne miejsce i miła obsługa - bardzo sympatyczna pani Ewa świetnie wytłumaczyła zasady gry... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 października 2020
Odyseja1602
Polecam!

Gorąco polecam!! Super zabawa, świetny klimat w samym centrum Krakowa, na pewno będę tu wracać... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 października 2020
majaw501

Zrecenzowano: 2 września 2019

Ciekawe miejsce do spędzenia wolnego czasu w Krakowie! Dodatkowo mega przemiła obsługa Jacob i Ola

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, martynellq
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne tory dla początkujących jak i zaawansowanych graczy! Zimne piwko! Wystrój wręcz galaktyczny! Najlepsza ekipa: Jakub i Ola!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, dawidp818
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Wielkie dzięki dla Grześka za dobrą zabawę. Cała grupa była zadowolona. Fluorescencyjne kolory dodają wszystkiemu smaczka :)

Dziękujemy, IvoN68
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Liczę tylko na to, że pub będzie się rozwijał i powstaną nowe, interesujące dołki - może coś z elementami ruchomymi? :)

Dziękujemy, ANB1986
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Gorąco polecam to miejce. Doskonała obsługa, świetny pomysł na spędzenie popołudnia i wieczoru ze znajomymi!

Dziękujemy, PaulinaA559