Niezwykle miejsce skryte w sercu Krakowa

Rewelacyjna obsługa i to się bardzo ceni. 13.10.2019r. był przeuroczy Pan, który wszystko nam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
KasiaS1446
spoczko

Sympatyczne miejsce w świetnej lokalizacji, dobre na wizytę na ok. 2h (w tym czasie zdąży się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
nocotypowiesz
Kraków, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne tory dla początkujących jak i zaawansowanych graczy! Zimne piwko! Wystrój wręcz galaktyczny! Najlepsza ekipa: Jakub i Ola!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, dawidp818
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Wielkie dzięki dla Grześka za dobrą zabawę. Cała grupa była zadowolona. Fluorescencyjne kolory dodają wszystkiemu smaczka :)

Dziękujemy, IvoN68
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Liczę tylko na to, że pub będzie się rozwijał i powstaną nowe, interesujące dołki - może coś z elementami ruchomymi? :)

Dziękujemy, ANB1986
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Gorąco polecam to miejce. Doskonała obsługa, świetny pomysł na spędzenie popołudnia i wieczoru ze znajomymi!

Dziękujemy, PaulinaA559
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Przyjemnie spędzony czas przy próbach trafienia do dołku (nie polecam ostatniego dołku). Miejsce w którym można pograć w minigolfa i jednocześnie do pary się czegoś napić. Wielkie dzięki dla Pana Szymona, który przejrzyście nam wszystko wyjaśnił!

Dziękujemy, Andrzej02c