Ekstra kosmiczne miejsce!!!

Naprawdę super miejsce! Wiktoria z obsługi bardzo miła, pomocna, wszystko nam jasno wyjaśniła i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Weronika W
Cosmic

Miejsce bardzo fajne, w mini golfa grało się świetnie! Wiktoria bardzo sympatyczna i pomocna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
AdSpider

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam ten lokal. Oprócz minigolfa można tu znaleźć również inne rozrywki, takie jak cymbergaj lub jenga. Pan Szymon z obsługi bardzo sympatyczny i z przyjemnością wystawiam temu lokalowi oraz mu jak najwyższą ocenę :)

Dziękujemy, venompl4
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Miejsce dla małych i dużych. Super odskocznia od zwiedzania miasta, atrakcja na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi. Miła i pomysłowa Obsługa, kosmiczny klimat!

Dziękujemy, 81i
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Świetnie się bawiłam!! super sprawa! Świetna rozrywka, super klimat, miła obsługa, gorąco polecam

Dziękujemy, K4256KWmarta
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Przyjemna atmosfera, super zabawa i świetna obsługa. Pan Szymon wszystko dokładnie wytłumaczył.
Z chęcią zawitamy tam raz jeszcze!

Dziękujemy, Kajakaja882
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Trafiliśmy tam dość przypadkowo czekając na pociąg. Zagraliśmy w Jengę, 5x5 i minigolfa w specyficznej scenerii. Grzegorz z obsługi wszystko nam wytłumaczył, dobre miejsce na ok.dwugodzinną zabawę. Jest jeszcze cymbergaj, nie skorzystaliśmy bo cały czas był zajęty :-). Do poprawy jest barek - jest trochę napojów z lodówki, ale wydaje nam się że miejsce ma potencjał na coś więcej. Polecamy!

Dziękujemy, MarcinS09