Zapisz
Polecam!

Bardzo fajne miejsce i miła obsługa - bardzo sympatyczna pani Ewa świetnie wytłumaczyła zasady gry... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 października 2020
Odyseja1602
Polecam!

Gorąco polecam!! Super zabawa, świetny klimat w samym centrum Krakowa, na pewno będę tu wracać... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 października 2020
majaw501

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam ten lokal. Oprócz minigolfa można tu znaleźć również inne rozrywki, takie jak cymbergaj lub jenga. Pan Szymon z obsługi bardzo sympatyczny i z przyjemnością wystawiam temu lokalowi oraz mu jak najwyższą ocenę :)

Dziękujemy, venompl4
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Miejsce dla małych i dużych. Super odskocznia od zwiedzania miasta, atrakcja na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi. Miła i pomysłowa Obsługa, kosmiczny klimat!

Dziękujemy, 81i
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Świetnie się bawiłam!! super sprawa! Świetna rozrywka, super klimat, miła obsługa, gorąco polecam

Dziękujemy, K4256KWmarta
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Przyjemna atmosfera, super zabawa i świetna obsługa. Pan Szymon wszystko dokładnie wytłumaczył.
Z chęcią zawitamy tam raz jeszcze!

Dziękujemy, Kajakaja882
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Trafiliśmy tam dość przypadkowo czekając na pociąg. Zagraliśmy w Jengę, 5x5 i minigolfa w specyficznej scenerii. Grzegorz z obsługi wszystko nam wytłumaczył, dobre miejsce na ok.dwugodzinną zabawę. Jest jeszcze cymbergaj, nie skorzystaliśmy bo cały czas był zajęty :-). Do poprawy jest barek - jest trochę napojów z lodówki, ale wydaje nam się że miejsce ma potencjał na coś więcej. Polecamy!

Dziękujemy, MarcinS09