Walkactive Free Tour Stare Miasto Kraków

Dominika (przydomek Hamsa) była dziś naszym przewodnikiem! Super dziewczyna, świetnie opowiada o... Przeczytaj więcej

Ewa K
Polecam!

Zwiedzaliśmy stare miasto oraz Kazimierz. Pan przewodnik Emil bardzo sympatyczny, oprócz... Przeczytaj więcej

IgaM59
Przeczytaj wszystkie recenzje (11 918)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Spontanicznie wybrałam się na tą wycieczkę, nie wiedziałam wcześniej, że istnieje coś podobnego. Byłam zachwycona oprowadzaniem. Mimo że wiele rzeczy było dla mnie oczywistych, co było wiadome ze względu na to, że wycieczka jest przeznaczona dla obcokrajowców, usłyszeć je w języku angielskim i przez tak charyzmatycznego przewodnika jakim okazał się Jerzy, było świetnym doświadczeniem. Wiele rzeczy również nie wiedziałam wcześniej, mimo że w Krakowie bywam dość często. Zachwycona byłam również pracą przewodnika Jerzego, który opowiadał wszystko z widoczną pasją, pozytywną energią i humorem. Na pewno skorzystam kiedyś z innej Waszej wycieczki.

Dziękujemy, Natalia F
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przewodnicy widać ze opowiadają z pasji, z chęcią się tego słucha. Bardzo ciekawe informacje i trasy... a to wszystko za darmo! Wow! Koniecznie warto się wybrać.

Dziękujemy, 01jk
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy udział w wycieczce Żydowski Kraków prowadzonej przez p. Emila. Trasa obejmuje wszytkie najważniejsze punkty, przewodnik mówi ciekawie. Nie słuchamy suchych faktów ale wielu historii, których nie przeczytamy w podręcznikach. Polecam!

Dziękujemy, 440aleksandraz
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Wspanialy sposob na zwiedzenie najważniejszych punktów Startego Miasta i poznaniu ich historii oraz naprawde ciekawych anegdot. Naszym przewodnikiem byl Pan Emil, z którym wycieczki serdecznie polecamy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano: 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warto polecam serdecznie, wspaniala przewodniczka, opowiadala o Krakowie pieknie a zarazem bardzo dowcipnie i z humorem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Barbara J