Walkactive Free Tour Stare Miasto Kraków

Dominika (przydomek Hamsa) była dziś naszym przewodnikiem! Super dziewczyna, świetnie opowiada o... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Ewa K
Polecam!

Zwiedzaliśmy stare miasto oraz Kazimierz. Pan przewodnik Emil bardzo sympatyczny, oprócz... Przeczytaj więcej

IgaM59
Przeczytaj wszystkie recenzje (11 889)

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przewodnicy widać ze opowiadają z pasji, z chęcią się tego słucha. Bardzo ciekawe informacje i trasy... a to wszystko za darmo! Wow! Koniecznie warto się wybrać.

Dziękujemy, 01jk
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy udział w wycieczce Żydowski Kraków prowadzonej przez p. Emila. Trasa obejmuje wszytkie najważniejsze punkty, przewodnik mówi ciekawie. Nie słuchamy suchych faktów ale wielu historii, których nie przeczytamy w podręcznikach. Polecam!

Dziękujemy, 440aleksandraz
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019

Wspanialy sposob na zwiedzenie najważniejszych punktów Startego Miasta i poznaniu ich historii oraz naprawde ciekawych anegdot. Naszym przewodnikiem byl Pan Emil, z którym wycieczki serdecznie polecamy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Marta S
Zrecenzowano: 31 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warto polecam serdecznie, wspaniala przewodniczka, opowiadala o Krakowie pieknie a zarazem bardzo dowcipnie i z humorem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Barbara J
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miałem okazję być na trzech wycieczkach prowadzonych przez p. Emila - ogrom rzetelnej wiedzy, a cała wycieczka w bardzo przyjemnej atmosferze :)

Mimo, że pochodzę z Krakowa poznałem wiele ciekawostek, a przewodnikowi naprawdę udało się zawrzeć w tych 2 godzinach najważniejsze informacje o Krakowie i okolicach! Podobną opinię podzielają znajomi z którymi tam byłem. Po prostu super :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
3  Dziękujemy, GrzesiekPKrk